Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gizli Parşomen

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Game Master
Dm
Dm

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:00 pm

Dm:Etrafınızda size yabancı gözüyle bakan birçok kişi var...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:03 pm

Tukushi hiç rahatsız olmamıştı. beyaz gözlü oldukları için genelde böyle bakarlardı zaten.alışmıştı artık insanların ona yabancı gözle bakmalarına.Bu görevin zor olacağını düşünmüyordu.Altı üstü bir parşomen daha ne olabilirdiki.Yürürken kenshinin geride kaldığını hissetti ve "kenshin, çabuk ol biraz" dedi...
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:05 pm

Kenshin Tukushi'yi duyunca " bir dakika, neden şurası dışında her taraf çok dolu" diye sordu ve koşar adımla Tukushiye yaklaştı.
Game Master
Dm
Dm

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:09 pm

Dm:Etrafda birkaç insan askerlere sizi gösteriyorlar sanırım fark edildiniz kıyafet değiştirseniz iyi olacak...Sağ tarafınızda evlerin arasında bir boşluk var
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:13 pm

o boşluğa doğru sakin sakin gidiyorum ve yeterince halkın gözünden uzak olduktan sonra henge yapıyorum.diğerlerinin kenshininde gelip aynı şeyi yapmasını bekliyorum.
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:16 pm

Kenshin büyük adımlarla Tukushinin yanına geldi ve sessizce "Henge" diyerek Tukushiye " şurdaki askerleri görüyormususn ,görevimiz baya bir zor olacak" dedi.
Game Master
Dm
Dm

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:18 pm

Dm:Henge başarılı,dışarıdaki askerler buraya bakıyorlar ama son anda henge sayesinde sizi farketmeden oradan uzaklaşıyorlar.Şimdi yolunuz açık...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:20 pm

tukushi yinede kimsenin görmeyeceği yerlerden gitmeye çalışıyordu en küçük rski bile almalıydılar.tenha biyer bulduktan sonra byakuganı ile parşomeni bulacakları yeri araştırıyordu
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:22 pm

Kenshin Tukushiye "Byakugan ha , sen aramaya devam et bu teknikte ustalaşana kadar ben Byakugan'ı kullanmayacağım" dedi ve askerlerin gittiği yöne doğru baktı.
Game Master
Dm
Dm

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:35 pm

Dm: Byakuganla bir şey bulamıyorsunuz ama sizin görev için yanınıza verilen harita aklınıza geliyor...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:36 pm

haritayı açıp bakıyorum, iyice inceliyorum tarıyorum ve gidebileceğimiz en kısa ve en güvenli yolu bulduktan sonra harekete geçiyorum
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:39 pm

Kenshin Tukushi'yi izleyip onun gittiği yöne doğru gitti ve giderken " acaba nereye gittiğimiz hakkında bir fikrin varmı ?" diye sorduktan sonra takip edilip edilmediklerini anlamak için geriye baktı.
Game Master
Dm
Dm

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:42 pm

Dm:Sonunda suna askerlerinin karargahını buluyorsunuz ama kapıda bir tane asker var ve "siz kimsiniz" diye soruyor...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:51 pm

genjutsu yapıyorum"Magen • Narakumi no Jutsu - Demonic Illusion • Hell Viewing Technique" eğer işe yarasa, karnına bir kunai saplandığını görecek ve bizde içeri gireceğiz
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:52 pm

Kenshin Tukushi'nin genjutsu yaptığını gördü ve biraz tedirgin oldu,dönüp Tukushiye "Chakrana odaklan yoksa işe yaramaz"dedi.
Game Master
Dm
Dm

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:54 pm

Dm:Genjutsu işe yarıyor adam olduğu yerde bir anda kıvranıyor...(bu genjutsunun asıl şeyi karşıdakine en korkulu anını yaşatmaktır,bir daha dikkat edin)İçeri girdiniz şansınıza etrafta kimse yok ikinci katta aradığınız parşomen var
Sai Hiwatari
Genin
Genin
Sai Hiwatari

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:59 pm

Sai buraya görev için gönderilmişti.Ona verilen haritaya göre güvenli bir yoldan arkadaşlarının yanına gidecekti.Öncelikle gördüğü askerlerden birinin Kılığına girdi."Henge No Jutsu" sayesinde oradan geçerek arkadaşlarının olduğu yere gitti.
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:02 pm

henge ile yerdeki adamın şeklini aldıktan sonra parşomeni aramaya başlıyorum."kenshin, sen kapıda bekle birisi gelirse beni uyarırsın"
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:05 pm

Kenshin soğuk bir tavırla " Tabiki" dedi ve beklemeye başladı.
Game Master
Dm
Dm

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:07 pm

Dm:Sai,kapıda Kenshin'i görüyorsun ama onun kim olduğunu anlamadığın için içeri girmeye devam ediyorsun...Tukushi sonunda ikinci kata çıkıyorsun kapı tam önünde...Kenshin etrafda şuanda bir kıpırtı yok
Sai Hiwatari
Genin
Genin
Sai Hiwatari

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:13 pm

Sai içeri girdi.İçerinin boş olduğunu görünce 2. kata doğru çıkmaya başladı.2. kata çıktığında tukushi adlı ninjayı gördü.Onu akademiden tanıyordu.Tabi ikiside genin olmuştu artık "Ben Sai Hiwatari Konohadan Size Yardıma Geldim..." dedi.Ardından onun konuşmasını bekledi...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:16 pm

"konuşmaya vaktimiz yok.bu kısmı sonraya alalım.ben bu katı sisle doldurayım ve araştıralım.umarım casusluğa yatkınsındır.Kirigakure no Jutsu!!Hadi araştıralım!"
Game Master
Dm
Dm

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:25 pm

Dm:Parşomen tam karşısınızda bir masanın üstünde duruyor...O sırada etrafınızı suna askerleri sarıyor...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:27 pm

"sai sen parşomeni al ve kenshini çağır ben onları oyalarım" dedim sessizce"BYAKUGAN!!"byakuganı mı açmıştım ve oradaki askerlerin öndeki birkaçına özel hyuuga vuruşlarından birini yaptım
Sai Hiwatari
Genin
Genin
Sai Hiwatari

Gizli Parşomen Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Parşomen   Gizli Parşomen Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 7:31 pm

Sai Onun parşömeni almak için Kasumi Juusha No Jutsu yaptı ve birsürü clon oluştu.Sai kargaşadan faydalanarak masadan parşömeni aldı ve hızla aşağı doğru koştu.Sai kasumi jutsusu sayesinde onları biraz oyalamıştı.Kenshin çabuk gidiyoruz.Gel benimle oradan onu çıkaralım beraber gidelim...

Gizli Parşomen
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-