Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Görev Sonrası

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:15 pm

Justin yaptığı göreevden sonra artık tamamen tanınmıştı.Herkez ona yabancı gözü ile bakmıyordu.Yaptıkları dilden dile dolaşmıştı.Kasai ile cok iyi anlaşıyorlardı hatta görevi kısa sürede bitirmislerdi.Justin Hic Yorulmamıştı.Hatta Aksine Daha Fazla güc toplamıştı.Konoha da Gezerken kücük bir bank gördü.Canı sıkılmıştı gene esnedikten sonra oraya yönelip oturdu.Konoha Bu saatlerde cok ama cok kalabalık olurdu gene öyle idi.Gelen gecen Justin'e bakıyordu.Ona bakıp konusan yaslılar ona bakıp gülümseyen kızlar justin icin hic birşey ifade etmiyordu.Daha gidip calışmalıydı ama önce birazcık dinlense iyi olurdu.Kasai yorulup eve gitmiş olmalıydı etrafta gözükmüyordu cünkü.Justin Havaya Baktığında güneş cok güzel gözüküyordu.Hava cok sıcaktı justin de önce eve gitmişti bir dus aldıktan sonra üstüne bir t-shört altındada bir düşükbel pantolon vardı.Justin hem etrafa bakıyordu hemde can sıkıntısındn bir kac saniyede bir esniyordu.
Sai Hiwatari
Genin
Genin
Sai Hiwatari

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:17 pm

out:bir görev bitirdin tüm konoha seni konuşuyor Very Happy:D
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:18 pm

out:ün meselesi Very Happy ondan deqiL uchiha clanından bir iile yaptıqımız icin yanlış anlaşılmasın Very Happy
Misafir
Misafir

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:24 pm

Konoha parlak güneşinin altındakı zorlu çalışmalarına ara veren Shinto hem dinlenip hemde biraz kafa dinliyebilicegi bir yerler arakek kırlenmış kıyafetlerine bile aldırmadan oturabiliceği bir yerler aramaktaydıki tam o sırada Justin in oturdugu bank gozune carptı. Justinle bugune kadar sınıfta bırkac kere goz goz gelmeleri haricinde hiç konuşmamış olsada enazından yanına oturup bıraz konuşabiliceğini duşunerek yaklaştı.
''Merhaba Justin, sana katılmamda bi sakınca varmı acaba ?'' dedi ve yorgun oldugu için sordugu sorunun cevabını beklemeden bankın kenarına kendını bırakı verdi...
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:33 pm

heduan hastaneden cıktıktan sonra hava almak için dışarı gitti ilerde justini ve delvacı justının yanına giderken gördü.Justinle araları iyi değildi belki biraz yanına gidip konusur belki iyi bir dostu olurdu.Justin heduanın biraz karamsal oldugu bildiğinden eminde yanlarına giderek ''öhhüü öhüü.Merhaba..'' derken ayağı taşa çarptı ve ''arrrgggg lanet olsun'' dedi ve ''ahh pardon'' '' yaram acıdıgı ıcın öle agzımdan cıktı k.bakmayın'' dedi
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:36 pm

Justin Yanlızlığı sevdiği icin başkalarını yanında istemezdi.Ama bu isteği bu sefer red edilmişti."Yok otur" dedi.Yanına Döndüğündü bu Shinto idi.Derslerde en fazla 3 kere göz göze geldiği kız dı.Üstüne Baktığında camur icindeydi.Tekrar Esnedikten Sonra "Galiba Antreman Yaptın" dedi.Konoha'nın Kalabalığı dakikalar gectikce azalıyordu havada yavaş yavaş kararıyordu.Konoha Sessizliği Justin icin paradan bile daha değerliydi.Shinto dışında şu an kimse onun rahatını bozmuyordu.Ama onunda canı konuşmak istiyordu."Sen napıyorsun shinto" dedi.Sacları gene gözlerini kapatıyordu ve esen rüzgar arada bir gözlerini acıyordu.Justin Etrafı Süzerken bir anda bir sesle kafasını sesin yönüne cevirdi.Bu Heduan'dı Heduan'la araları iyi değildi.O yüzden Selamına Karşılık hic birşey demedi aksine sert bir bakış attı heduan'a vede tekrar başka taraflara baktı.
Misafir
Misafir

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:46 pm

Heduana Soylediklerinin onemli olmadıgını ve ozrunun kabul edıldıgını bildiren bir baş sallamadının sonrasında yorgun oldugunu ve ayakta durmakta zorluk cektıgıne kanaat getırrerek yanlarına oturması ıcın Heduan ı davet ettı. Ne varkı Heduan lada daha once konusmamalarına ragmen Shinto guler yuzlu bir kızdı ve herseyden once onsanları onemserdi. Sonra Justine donerek sorusunu cevaplandırdı...
''Genin Sınavlarını henuz bitirdim Justin ama öğrenmeye ara vericek zaman oldugunu sanmıyorum bu nedenle antrenmanlara devam. Ogrendıgım yenı jutsular uzerınde calısıyordum. Ya sen nasılsın Akademıden mezun olalı senı hıc ortalıkta gormemıştım'' der ve cocugun soylıyıceklerını bekler...
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:51 pm

heduan kucuk bir sırıtrak teşekkür etti.Delvaca ''yenımı kayıt oldun akademiye?''diye sorar
Misafir
Misafir

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:53 pm

RPout : admın yemekten gelınce genın yapıcaktı gelemedı bı turlu...
Mezunum akademınde jutsularda onaylandı haberınız olsun caktırmayın...
Misafir
Misafir

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:57 pm

''Hatırlamamana şaşmamak lazım Heduan ama beraber mezun olmuştuk akademiden'' diye ekler. ''Gerçi bu fena bişiy diğil calışmaya olan isteğini yansıtır, ama sınıf arkadashlarını tanıman gerekır, bir gun aynı takımda olabılırız'' der ve güler... Smile

Stat Puanları :

Strength :7
Stamina :7
Speed :9
Genjutsu :7
Ninjutsu :11
Taijutsu :8
Chakra :8

Jutsu : 1) Kawarimi no jutsu - Replacement Technique
2) Mizu bunshin no jutsu - Water Clone Technique
3) Suiton: Suishouda - Water Element : Water Wave

En son Delvac tarafından Paz Nis. 13, 2008 8:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 8:58 pm

"Cok Fazla Dışarı Cıkmayı Sevmem Shinto" dedi.Heduan Oturunca Yüzünde Bir Sıkılganlık ifadesi oluşan Justin Bunu kısa sürede şekilsiz bir surada dönüştürdü."Ayrıca Bir kac görev yaptım hepside köy dışında idi o yüzden fazla yoktum yada calışmak icin hep konoha ormanındaydım" dedi.Justin Bir Kac dakika Heduan'ın konuşmasını bekledi daha sonra tekrar esnedi.Justin'in Dikkatini bir anda Heduan'ın yaraları dikkatini cekmişti."Heduan kim yaraladı yada calışırken kendi kendini mi yaraladın dostum ahmaksın yaparsın" dedi.Alay Etmeyi Her zaman sevmişti gücsüz gördükleri ile her zaman kavga etmişti.Justin'in amacı alay ederek kavga cıkartmıştı."Yada Görevdeyken ağaca mı carptın ahmakcım" dedi şeytani bir gülümseme ve alaycı bir ses tonu ile.

out:kimse yanlış anlamasın bu sadece rp de bir düşmanlıktır yoksa normalda heduanLa hic bir kavgamız veya dalaşımız yoktur Wink
Misafir
Misafir

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:01 pm

Justine sakin olmasını söylercesine bir bakiş atan Shinto sozlerındeki nefretin anlamını kavramaya calışırken Heduanın hareketlerını gozlemler ver verıcegı cevabı bekler...
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:03 pm

''unutkanlık var üstümde görevlerde cok agır yaralandım cok kan kaybettım'' diyerek delvaca cevap verir
heduan sırıtarak ''kendı yaptıklarını bana anlatma''bir bayanın yanın kavga cıkarmak hiç hoş diil dedi ayağı kalkıp''ben sizi rahatsız etmım'' dedi ve '' anıtlarda biraz dinlensem iyi olucak''dedi
Misafir
Misafir

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:08 pm

Lutfen otur Heduan... Bu halde senı hıc bı yere gondermeye nıyetım yok. Hem bende pek farklı dıgılım gormuyormusun ustumun başımın halını onca yolu yurucegıne burda hep beraber oturmamızda bı sakınca gormuyorum'' der ve ekler '' Diğilmi Justin'' diye uyarır ve Heduanı kolundan cekistirerek kaltıgı yere oturtur.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:09 pm

Justin Shinto ya baktı bakışını anlamıştı ama Justin bir şeye karar verdimi onu kimse vazgeciremezdi.Daha Sonra Heduan'ın Ona birşeyler söylemesi Justin icin kavganın tuzu biberi olmuştu ama Heduan bir konuda haklıydı kız yanında kavga edemezdi.Ama Bir Anda Heduan'ın Yakasını Tuttu."Sakın Ha Sakın Yanlız bir yerde seni yakalamayım dostum yoksa başına hic anlamayacağın şeyler gelebilir" dedi şeytani bir gülümseme atarak " ve haklısın sen anıta gitsen iyi olucak" dedi.
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:13 pm

kolunu çekiştiriişi görünce o gözlerine bakarak''oturmak istemiyorum''
heduan justinin söledikleri aldırmadan '' yakamı bırakırmısn arkadasım''dedi hemen ardıdan delvacın o gözlerine bakarak ''çekiştirme oturmak istemiyorum..'' ''eşlik etmek istemezmsin'' diyerek delvacın kolundan tuttu.
Misafir
Misafir

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:35 pm

''Ikiziede cok tesekkur ederım beyler hep birlikte gecirebiliceğimiz bir kac dakikayı ve ozellikle dinlenmek icin buraya gelip daha da fazla yorulmuşken... '' bı sanıyelıgıne dusundu ve sonra ''herneyse... ner yer burda daha ıyıdır'' der ve Heduan'ın teklıfını kabul ederek Justinin yanlınından ayrılır.
Justin iyi birine bezemektedir Shintonun Gozunde , ama İcindeki nefretide sezmeside zor olmamıstır. simdilik onu kendi kendine bırakmanın akıllıca olucagını dusunerek. Heduanla birlikte uzaklaşırlar...

Rp Out (Heduan benım ismim Shinto Very Happy soy adım Kaishou..
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:36 pm

Justin Ellerini Cebine Attı Esnedi hic kimseyi takamazdı.oda bir kac dakika daha etrafı süzerek oradan ayrıLdı.
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:37 pm

heduan biraz utanarak olsada ''teşekkürler Shinto böle kendını cok üstün sanan kişiler var'' ''anıta gidelimmi??''

En son HeduaN tarafından Paz Nis. 13, 2008 9:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:38 pm

Genç hyuuga şu herkesin konuştuğu çocuğu görmek istiyordu.bu niyetle buraya geldi ve birçok kişi gördü.içinden "birçok arkadaş.nekadar da yorucu olacak" diye geçirdi.yanlarına yürüyerek giderken dikkat çekmek için ayaklarını yere sürttü ve tozları kaldırdı."meraba, ben tukushi, hyuuga tukushi.ya sizler kimsiniz?"içinden herzamankinden de daha çok arkadaş olma isteği vardı.sanırım ilk görevinden sonra biraz değişmeye başlamıştı.takım çalışmasına alışıyordu....
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:42 pm

out:ben gittim
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:45 pm

out:nickte delvac yazınca öle işte tmm Shinto -__-
Misafir
Misafir

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:51 pm

Yapıcak pek bi işim yok, Anıt'da herzaman gitmekten hoşladığım tek yer desem yeridir'' diye başlar konuşmasına. '' Tabiki bana eşlık etmenden memlun olurum, Sınıftayken pek konuşmamıştik neden şimdi ibr başlangıc olmasın'' der. Tam başka bisiy soyliyicekken karşidan gelen bir Hyuuga konuşmaya dahil olmuştur...
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:55 pm

''anıt cok güzel bir yer cok rüzgar eser her zaman sevmişimdir orayı'' heduan istemeden olasada Shinto'nun gözlerine bakmaktan kendını alıkoyamıyordu.Aslında sınıfta kimse birbiriyle konuşmuyor''
Giderken hyuga klanından biri gelir.
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Görev Sonrası Empty
MesajKonu: Geri: Görev Sonrası   Görev Sonrası Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:57 pm

"sanırım söylediğim şeylere yanıt vermek çok zor ha?hiçbir zaman arkadaş edinmede iyi olamamıştım zaten" dedi genç hyuuga.her zamanki kendi kendini gıcık etme yarışını yapıyordu."be tukushi" dedi ve elini uzattı

Görev Sonrası
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-