Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Team 1 bi kısmen buluşma

YazarMesaj
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Team 1 bi kısmen buluşma Empty
MesajKonu: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 9:24 pm

Onibu team 1'de olduğunu öğrenmişti.Diğerleriyle buluşmalıydı.Konoha MErkeze geldi ve diğerlerini beklemeye başladı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 9:37 pm

Minako-san ın takım liderleri olarak secildigini ogrenen Shinto listedeki belirlenen buluşma yerine doğru coktan yola cıkmıştı. Şehir merkezindeki noktaya vardığında listedeki isimlerden biri olan Onibu'yu orda beklerken buldu. Aslında çok şaşırmıştı, sabahleyin bukadar erken bir saatte ilk gelenin o olucağını düşünsede Onibu ordaydı ve bekliyordu. Yüzüne en kocaman gülümsemesini takınıp ona doğru ilerledi. '' Merhamalar Onibu'' derken bir yandanda arkasındaki parmaklıklara dogru dayandı...
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 9:42 pm

Onibu geleni gördü ve onu hemen tanıdı.O Shinto idi."Merhabalar efenim" dedi."Sabah şerifleriniz hayırlı olsun" dedi gülümseyerek.Ciddiyet takınmaya çalışıyordu...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 9:48 pm

''Hadi ama benim bukadar sıkı biri olmadığımı biliyosun, toparlanmana gerk yok. Sadece senı bukadar erken gormeyı beklemıyordum. Uçuncu kişi de birazdan burda olursa hiç şaşırmam. Aaa ve bu arada sanada Günaydın'' diyerek ekledi .Gelidiğini gorunce şekli cozulan çoçuğu rahatlatmaya çalıştı onu kabullenircesine bir el hareketi ile. Sonucta bundan sonraki butun maceraler bu gurup la yaşanıcaktı...
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 9:52 pm

Onibu atladı "Şimdiden söyliyeyim.Yok ben en iyiyim,yok benim soyum şu yok ben böyleyim triplerini hiiç çekemem.Duyduğum an yapananın azına indiririm tekmeyi.Vay efendim Onibu kötüydü diye laflar çıkmasın sonra!" dedi.Ve etrafına bakındı.Shinto güzel bir kızdı.Onunla bir ilişkileri olabilirdi.Kızarmıştı...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 10:06 pm

''Ohooh , ben ne dedim şimdi? ve sanırım ailemde 2 tane hokagenin bulunmasıda beim suçum diğil. Genede senın ve takımın sorumlukluklarını en ust duzeyde tutmassan... Ayrıca super kibar tavrından dolayı teşekkur ederim'' der ve somurtmaya başlar.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 10:11 pm

"Lafım sana değildi.Şimdi yalan söylemenin alemi yok anlayamadığım şekilde yakın hissediyorum kendimi sana.Şimdi bunları bü yüzden anlatacağım.Yalnışlarım varsa kibar bir şekilde düzeltirsin.ASlında ahım şahım bir çocukluk yaşamadım.Ailem olmadan büyüdüm.Genellikle dışlanırdım.İnsanlar Uchiha olduğum için kendimi büyük gördüğümü düşünürlerdi bende böyle olmadığımı göstermek için öyle söyledim.Yani kırdıysam özür dilerim.Önemsediği nadir kişilerden birisin.Seni kırmak istemem pardon." dedi.Sonra ne dediğinin farkına varınca kıpkırmızı kesildi ve başını öne eğdi...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 10:17 pm

Yuzune geri dönen ağız dolu gülümsemesi ile cevapladı. '' Seni başta uyardım, ben oyle sıkı biri diğilim. Sıkılıp, utanmadana gerek yok, sacede ilk günden buakdar hızlı davranmanı beklemediğimi soylemem gerek ve eger gerçek bi cevap istersen... Beni düşünmenden tabiki memlun olurum, tıpkı takımdaki herkezi en az benim kadar düşünmen gerektiği gibi. Unutmaki bizim görevimiz herşeyden önce gelir. Tek amacım aile adıma ve Koyume yaraşır bir Shinobi olmak ve Konoha ateşini daima parlak şekilde taşımak.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 10:20 pm

"Aslını istersen babamda sırf takım arkadaşlarına fazla değer verdiği için öldürülmüş fakat benim böyle bir korkum yok!" dedi ve duraksadı.

out:yarın devam edelim ben kaçtım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 10:29 pm

İçten içe uzulduğu belli olan Shinto bakışlarını gok yuzune dogru cevirdi...
''Bilmiyordum, ozur dilerim'' dedi sonrasında. ''Ama sende benim hissettikerimi anlamak zorundasın, Bu ulkenin ve bu şehrin bizlereihtiyacı var, onları yuz ustu bırakamayız ve tabiki babanında bu ugurda bu amacla kendını feda ettıgınden eminim tıpkı bızımde yapmak zorunda oldugumuz gibi. İşte tam bu yuzden gorevlerıne odaklanmanı ıstıyorum.'' Belkide tek soylenmesi gereken buydu belkide içinde fazlası vardı ama duygularını saklamayı iyi bilen Shinto daha fazlasını getirmeden sessizleştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Team 1 bi kısmen buluşma   Team 1 bi kısmen buluşma Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 12:45 am

Shinto kendi içinde yaşamayı pek sevmeyen bi kız olsada kendi sırları vardı elbette. İçten içe yanan Konoha ateşiyle kavrulmuş bu yürek sadece sorumlukları için atıyordu. Gerektiği takdirde gözünü kırpmadan birini oldurebiliçegine kim inanırdı... Evet bunu yapabilirdi ve dahasınıda.
Güler yüzünün arkasında bastırılmış duyguları saklanıyor olabilirmiydi?

''Seni görmek güzeldi Onibu ama şimdi gitmem gerek. Nerdeyse öylen olucak ve Minako-san'da gelicek gibi gözükmüyor, üçüncü takım arkadaşımız Katsumoto da öyle. Sanada çalışmalarına ara vermemeni tavsiye ederim, görüşmek üzere...''

Team 1 bi kısmen buluşma
1 sayfadaki 1 sayfası