Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ufak Yemek

2 posters
YazarMesaj
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:27 pm

Heduan Shintoyla birlikte ramencide birşeyler yemeye geldiler.Yavasca masaya oturdular.Heduan pastaları gördükce agzındakı suyu daha cok akıyordu.Shintoya görevde ne oldugunu anlatıcagı ıcın yemeği hızla söledi sölemeden önce ''ramen söylüyorum '' dedi ve biraz sırıttı.
Misafir
Misafir

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:34 pm

Genç Heduanın hikayesini dinlemek için sabırsızlanan Shinto cok da acıkmış oldugunu farkederek teklifi onayladı. '' Bu arada bi misafirimiz olabilir Heduan, acelemizden sana söylemeyi unuttum ama sabahleyin Hyuuga Kenshin le anıtta karşılaşmıştım......''
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:36 pm

Kenshin ramencini önünden geçerken Shinto ile karşılaştı ve sabahleyin verdiği sözü hatırladı ardından ramenciye girerek " Merhama HeudaN ve Shinto" dedi.
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:37 pm

Heduan hmm sorun olmaz der demez arkadan kenshin geldi.Selam kenshin oturmazmısn dedi.Yeni birileriyle tanışmaktan birşey olmaz.İçinden bazen fazla sıkı arkadaslık kurmamak geçiyordu.Hemen 3 ramen diyerek küçük tebessümle eehh anlatımmı hikayeyi?kenshine sanada söledim
Misafir
Misafir

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:43 pm

KenShin in beklenen saatte gelmesinden memlun olan Shinto '' Merhaba... Kenshin, Yemekte bize katılmaya karar vermene cok sevindim. Oturmazmısın'' diyerekten kendi yanındaki sandalyeyi gosterdi...
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:46 pm

Kenshin " Teşekkürler " diyerek sandelyeye oturdu ve HeudaN'a " teşekkürler " demeyide unutmadı,ardından tekrar HeudaN ' a dönerek " Hikayeni anlatmana çok sevinirim" dedi.
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 6:53 pm

ehmm ben anlatım diyerek ''göreve yazılmak için hemen hokagenın binasına koştum o zamanda yaralıydım ondan durumum gene cok iyi değildi.Benım ardımdan hemen kasai geldi.İkimiz yaşlı adamı korumak için yazıldık sonra yaşlı adamın gideceği yere kadar gittik.Kiralık katiller soyguncular olabilirdi bu yüzden yardım istemişti adam işini yaparken biz kasai ile iki tarafa ayrıldık.Bir zamandan sonra ıslık sesleri duymaya başladım.İş tehlikeleşmeye başlamıştı bu yüzden hemen önlemleri alarak elime kunailerimi aldım sadece böle olmasn diye bir tane klon cıkartıp ormana soktum klon ormana girer girmez birsürü iğne saplandı ve pff diye yok oldu.Orda aniden gelen iğnelerden biraz korktum şaşırtmak için bir sürü klon cıkardım oraya tekrar yolladım bende arkadan dolasarak oraya gittim ne vardı görünmüyordu ondan dikkali olmalıydım beklemedıgım anda heryerime iğneler girdi iğneler girdikten sonra bayıldım ondan sonrasını hatırlamıyorum...

''ahhhhh ramenler geldi işteee'' dedi ve karnını sıktı
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 12:57 am

heduan sinirli olarak ramenciye geldi.hemen ramen söyleyip eve gidicekti chunin sınavı yaklasıyrdu.ramen gelir gelmez yemeye başladı.yüzündeki öfke bitmeden eve dogru koyuldu
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Ufak Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Ufak Yemek   Ufak Yemek Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 12:13 am

Heduan kakashi-sensei aramaya biraz ara vermişti.Karnı gurulduyordu ramenciye ''bana en büyük rameni getirin '' ufak birr haykırış attı sonra ramencını kulagına yavasca''sen kakashi-sensei gördünmü buralarda'' diye sordu ramenci kafasına uzgunmus sekilde hayır dedi.Heduan ramenı beklerken bir yandan kakashi-sensein ona ne öğretceğini merak ediyordu.Acaba ilerde nasıl bir ninja olucaktı.Umuyordu bu iyi düşünceleri hiç değişmesin iyi bir ninja olup köye sadık olmak istiyordu.Tabi köyde kendisi gibi chunin ama daha fazla yetegenı olanlar yüzünden düşünceler bazen değişiryordu.Shunda eğitimdeydi acaba neler öğrenmişti diye aklandan biraz geçirdi.Birden önüne gelen kocaman ramenı görünce direk kafasını ramene daldırdı ve delicesine yemeye başladı.(mecaz anlamda tabii)Ramen bittiğinde karnını tuttu ohhh diye içinden geçirdi.Biraz yorgundu eve gidip biraz kestircekti.Kakashi-sensei daha sonrada arayabilirdi hokagenın dediği gibi görevden gelıcektı yakında.Eve doğru koyulurken aklından ikizchanlar nerdedir diye geçirdi. gene birinin evine girmişlerdir diye biraz güldü.Sonra Masadan yavaşca kalktı.

Ufak Yemek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-