Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Katana Antrenmanı

3 posters
YazarMesaj
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:12 pm

Onibu ormana gelmişti.Yeni katanasıyla antrenman yapacaktı.Kılıcını kınından çıkardı ve iyice kavradı.Kılıcın farklı bir çakrası vardı bunu hissediyordu.KEndini onunla bütün hissetmeliydi.Kılıcını yere bıraktı ve çakrasını hissetmeye çalıştı.Hissediyordu.Şimdi sakabatoyu eline aldı.Onunla bir bütün gibi hissetmek istiyordu.Birden farklı şeyler hissetmeye başladı.Kılıcı hissediyordu.Sanki kılıçdan kendi vücuduna çakra alışverişi oluyordu.Kılıçla bir bütün olmuştu.Gözüne bir ağaç kestirdi.Kılıcı elinde ağaca doğru koşuyordu.Ona yaklaştı ve kılıcı tam sağına aldı.Ağaçtan içeri soktu.Tamamen içine girdiği anda önce sağa sonra sola hızlı bir şekilde soktu daha sonra düşmek üzereyken zıpladı ve kılıcıyla ağacı bir parçaya daha ayırdı.En sonunda ağaç 2 parça olarak düştü.Onibu gülümsedi.Bu kadar diye geçirdi içinden...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:17 pm

Çok güçlenmişsin dedi tukushi alaycı bir sesle."KIRIGAKURE NO JUTSU" diye bağırdı ve sisler gelmeye başladı alana.Bir anda onun dibinden çıktı ve, "antrenman yapmaya hazırmısın, hem senin, hem benim için." dedi.heralde kabul ederdi.kabul edecek gibi bakıyordu tukushiye
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:21 pm

"Büyük zevkle fakat rakip dur diye bağırınca durulacak.Fakat bu zevk için kullanılmayacak.Zevk için yapılırsa ....Tahmin ediyorsun" dedi gülerek.Sonra ekledi "Vede jutsu olacak mı?Bence olmasın!!"
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:24 pm

"tabii ki olacak.sen taijutsuda iyi olabilirsin fakat, benimde iyi olduğum şeyler var.hadi önce sen başla saldırıya" dedi tukushi.çok basit bir rakip olarak görmüyordu onibuyu ama onu zorlayacağını sanmıyordu.

out:valla hiç saldırıları yememek yok ona göre böyle bi rp de dm girmez araya oyüzden yediğini yedim de okmi bende öyle yapıcam
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:30 pm

"Tamam.Fakat kısa süre olcak arkadaşlarımla savaş yapmayı sevmem.Ben gerçek gücümü göstermeyeceğim.Seninle sanki benden küçükmüşsün de gibi savaşacağım yani gerçek gücün için savaşmıyacağım" dedi gülümseyerek sonra devam etti "Hadi sen başla!"
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:35 pm

"hıh" dedi tukushi ve sinsi sinsi güldü."çok salakça davranıyorsun" dedi ve "BUNSHIN NO JUTSU" dedi. şimdi karşısında 4 tane kopya ve 1 tane gerçek vardı ama hangisiydi."Korkunç şeyler yaşamaya hazır ol!" dedi ve"Magen • Narakumi no Jutsu - Demonic Illusion • Hell Viewing Technique" genjutsusunu yaptı.eğer tutarsa en çok korktuğu anı görecekk
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:42 pm

Kılıcına sıkıca kenetlenmişti.Eğer doğru düşünüyorsa genjutsu yapılacaktı kendisine.5 tane Tukushi vardı karşısında!Birden gözünün önüne babasının öldürülmesi geldi.5 Yaşındaydı.Hayır adamlar onun üzerine geliyordu.Hemen aklına katana şampiyonu odluğu günü getirmeye çalıştı.YEre kapaklanmıştı.KAfasını sallıyordu.En sonunda yere yığılmıştı.FAkat kılıcı hala elindeydi...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:46 pm

Tukushi onibunun yanına gitti ve, "Dostum iyi misin" dedi soğuk bir şekilde belliki dalg ageçiyordu.En sonunda onibu kendine gelemeyince bir tane kunai çıkarıp eline küçük bir çizik attı."kendine geldin mi bakalım.sen düşündüğümden daha da kolaydın" dedi onibuya

out:ama böyle olursa cidden direk yenilceğin belliydi yere kapaklanman gerekmezdi gel de beni yen diyorsun resmen Wink
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:52 pm

Onibu Shunshin no Jutsu - (Body Flicker Technique) diye bağırdı!KAtanasıyla tam Tukushi'nin arkasında oldu.!Katanasıyla Tukushi'nin bacağına bir çizik attı ve hızlıca Katanayı Tukushi'nin karnına dayadı.Sonra "SEnde kolay lokmaymışsın be!Sen benim böyle bir jutsuda yere düşeceğimi tahmin ediyor muydun?Bak chakra harcamadan genjutsu.Sen yanıma gelene kadar senin jutsunun etkiside geçti.Zaten sen gelmeseydin arkanda belirecektim!" dedi gülerek...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 6:55 pm

"hıh demek öyle" dedi her zamanki gibi gülerek."gerçek gücümün bu olduğunu mu sanıyorsun.bu genjutsu benim için hiçbirşey gibi" dedi.bir an sonra "BYAKUGAN" diye bağırdı tukushi."İşte şimdi sana gerçek gücümü göstereceğim" dedi ve sisin dağılmış olduğunu anlayınca, "KIRIGAKURE NO JUTSU" dedi tekrar ve geriye doğru zıpladı.sonra da 3 tane bunshin çıkarttı ve farklı mekanlara dağıldı.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 7:08 pm

"Pufff yapma bunu!"Diye haykırdı Onibu.Sonra kılıcını sıkıca tuttu ve onu ilk defa birinin üzerinde deneyecekti.Gözüne bir Tukushinin arkasını kestirdi ve "Shunshin no Jutsu - Body Flicker Technique" diye bağırdı ve birden onun arkasında belirdi.Sonra katanasını karnına soktu...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 8:30 pm

Fakat yanlış bir şey yapmıştı.Onun klon olduğunu anlayamamıştı.Klon patladı ve birden onibunun arkasında bir şey belirdi."İşin bitti" dedi ve ona dokundu.ve puff patladı.geriye sadece 1 tane klon ve 1 tane gerçek kalmıştı.tukushi heyecanla planının 2.adımını bekliyordu
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 9:17 pm

Onibu "Onun klon olduğunu biliyordum dostum!" dedi.Daha sonra ekledi "Ya ben savaşmak istemiyorum." dedi.Sonra KAtanasıyla birlikte yere bağdaç kurdu
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 9:18 pm

"Ama ben istiyorum" dedi ve yanında belirip hyuugaların özel el vuruşlarından birkaç tanesini hızlı hızlı onibunun vücuduna indirdi
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 9:26 pm

Onibu dişlerini sıkıyordu fakat kıpırdamıyordu.Dişlerini sıkıyordu.Acı çekiyordu.Fakat dayanmalıydı...
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 9:29 pm

"bunu yapmamalısın " dedi tukushi"madem dövüşmeyi istemiyorsun, ozaman bırak ve git" dedi."bu dövüş çok sıkıcı oldu" dedi ve oradan uzaklaştı...
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 10:49 pm

Onibu birden bayıldı.Çok acı çekmişti.Tabi son anda hyuuu diye bağırmıştı...
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 11:12 pm

Onibu uyandı.Pek bir şey hatırlamıyordu.Hatırladıklarıyla aval aval yürümeye başladı...
Kenji Kaguya
Chuunin
Chuunin
Kenji Kaguya

Katana Antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Katana Antrenmanı   Katana Antrenmanı Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 3:39 am

Olanları ormanın bi koşesinde sessiz sakin izlemekte olan Kenji acı dolu gözlerle baktı çalışan çocuklara. Ellerindeki oyuncak silahlarla ninja olma hayalleri ile yanıp tutuştukları belliydi. Hepsinin dovuş stillerini yakından takip ediyordu. Öğrendiğine göre Chuunin sınavları yakında yapılıcaktı ve herangi bir savaş esnasında muhtemel rakiplerini tanımak tartmak isterdi. ''Ne yazık, Zaman kaybı, evet sadece zaman kaybı''. Sonrasında Onibunun yere kapaklandığını görünce daha fazla dayanamadı ve oradan uzaklaştı. Sozde Uchiha ve Hyuuga, sadece et ve kemik daha fazlası diğil. Gerçektende et kanayabilir kemikler ise parçalabilir, ama aynı şey bir Kaguya için geçerlimi?

Katana Antrenmanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-