Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gelecek...

3 posters
YazarMesaj
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Gelecek... Empty
MesajKonu: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 4:35 pm

Konoha ormanı gene sessiz,sakin ve eğlenceli günlerden birini geciriyordu.Hava cok sıcaktı.Justin'de Bu sefer kısa bir t-shört vardı altında ise Gene Siyah Bir Pantolon vardo.Belliki Calısma'ya gidiyordu.Konoha'da artık herkez ona selam vermeye başlamıştı yani artık konoha'da tanınıyordu ama Justin onları asla takmazdı yani takmaya gerek duymazdı onlara bazen cevap bile vermezdi.Konoha onun icin artık dar gelmisti ama biraz daha burada kalmalıydı daha cok şey bilmiyordu bildikleri de onu cok güclü yapmazdı.Justin O Yüzden Biraz Daha vakit gecmesini beklemeliydi.Bunları düşünürken Ormana Gelmişti bile orman da değişik bir koku vardı bu Justin'e hic yabancı gelmemişti.Ama şimdilik bunu takıcak zaman değildi Konoha'nın ormanı gene muhteşem bir güzellikteydi bunu kimse inkar edemezdi.Kuşlar gene ötüşüyordu ve Konoha Ormanı gene aynı esintisindeydi.Justin'in istediği rüzgar vardı bugün Konoha Ormanında Biraz Daha ilerledikten sonra Konoha ormanınında baya ilerlemişti ve istediği yere gelmişti sonunda artık calışmaya gecmeliydi etrafta tam 8 tane hedef tahtası vardı.Justin Sol eline 4 kunai sağ eline 4 kunai aldı oLduğu yerde havaya zıpladı havada iki takla attıktan sonra sol elindeki 4 kunai'yi Hedefe Attı....

Ardından Diğer Elindeki 4 Kunai'yi de Diğer Kunailerine attı attı 4 kunai diğer kunailere carpıp onları başka yerlere savurmuştu ama Justin Yere indiğinde Gözünü bir süre acmadı bir dizinin üstüne düşmüştü ayağa kalktı ve etrafına baktı 8 hedefide tam 12'den vurmuştu.Artık biraz da chakra Calışmasına Gecmesi gerekiyordu bunu bildiği icin hemen Elini Ram Pozisyonuna getirdi artık kendini bu konuda geliştirmişti.Cok Süre Gecmeden Konsantre olmustu chakranın o derinliğini icinde hissediyordu.Ama Bir Farklılık vardı başka birinin daha chakrasını hissediyordu ama bunu simdilik caktırmamalıydı o saldırıya gectiğinde onu hissedebilirdi ve oda hemen karşı saldırıya gecerek onu aşşağıya indirirdi ama şimdilik sadece chakrasına odaklanıp onun kendisine saldrmasını ve yüzünü göstermesini bekledi.
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 4:47 pm

Oradaki kişi Tukushiydi.Justin Konoha'dan çıkarken onu takip etmişti.Onunla aynı takımdaydı, ve onunla iyi anlaşabileceğini düşünüyordu.Çünkü o da kendisi gibi nefret dolu, sadece güçlenmek isteyen bir tipti.En azından Tukushi böyle düşünüyordu.Çünkü kaşları her zaman çatıktı Justin'in.Ayrıca sık sık antrenman yapıyordu Justin.Güçlenmek istemeyen birisi antrenman yapmazdı.Onu çoğu zaman antrenman yaparken görüp bu fikire odaklanmıştı.

Birden çalılıklardan zıpladı Tukushi.Justini pek tanımamış gibi yaparak: "Vaay, sen benimle aynı takımda olan çocuk değilmiydin?? Adında Justindi değil mi?" dedi alaycı bir dille."Ee nasılsın dostum? Nasıl gidiyor işler?Yeni bi jutsu falan öğrendin mi ha?" dedi tekrar.Ama bukez çok daha ciddiydi.Zaten Justin'den her zamanki gibi cevap gelmeyeceğini biliyordu, ama genede bekledi.Belki hayatında bir değişiklik yapardı.Nede olsa insanlar çok çabuk değişiyorlardı.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 4:54 pm

Justin Chakrası ile adamı takip ederken adamın bir anda cıktığını farketti ve olduğu yerden aniden kayboldu.Bir Kac Saniyelik Bekleyişten sonra Justin'in eli Toprağın altından cıkmış Hyuuga'nın bacağını sarmıştı bile Hic beklemeden Hyuuga'yı Toprak Altına Cekti kendisi Büyük bir zıplama ile oradan havaya zıpladı.Yere inmek yerine onu cok rahat görecek bir ağacın dalına indi."Beni Tanımamak bu hayatta yapıcağın en büyük hata olur hyuuga" dedi.Aslında Justin Bunu bile bile yapmamıştı sadece chakrasını hissetmişti ve kim olduğunu bilmiyordu kim olmadığını bilmediklerinede pek olumlu yaklaşmamıştı.Justin Ağactan aşşağı atlayarak Hyuugayı Kolay bir hareketle tepeye cıkardı."Ne istiyorsun hyuuga beni izlemen büyük ihtimalle durup durduk yerde değildir" dedi.
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 5:04 pm

"Ah, özür dilerim!!Seni incitmek istemiyordum.Fakat ne zaman seninle arkadaş olmak istesem beni ya tersliyorsun ya da uzaklaşıp gidiyorsun.Tekrar özür dilerim..." dedi.Her zamankinden ciddi bir şekilde konuşmuştu ama aslında bunu sadece yapmacık olarak yapmıştı.Birden Justinin yanında sadece bir tahta kaldı ve bir anda Tukushi arkasından çıktı ve "... Ama yinede bana bunu yapmayacaktın Justin!" dedi bağırarak ve arkasından sıkı bir yumruk attı.."Bak dostum.Birbirimize çok benziyoruz.Arkadaş olabiliriz.İçindeki nefreti gözüne bakarak bile anlayabiliyorum!Aslında ben de en az senin kadar öfke doluyum, ama bu beyaz gözler bizi nedense şirin gösteriyor!İnsanların bana artık neşeyle bakmasından bıktım!Ve ben de, sen de çok güçlenmek istiyoruz!"Tukushi hayatında hiç olmadığı kadar ciddiydi.Son bir kez Justine dönüp: "Arkadaş olmak istemiyorsan olma, fakat biz takım arkadaşıyız.Ayrıca ikimizinde amacı yapılamayanı yapmak, çok güçlü olmak!" dedi ve sözü Justin e bıraktı
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 5:18 pm

Justin Yediği Yumrukta Kücük Bir SersemLeme ile Yere Düşmüşt.Cebinden Cıkardığı Kunai'yi Onun Bacağına Fırlattı havaya fırlamasına izin vermeden Boynuna Sarılıp Onu Ağaca Yapıştırdı."Bak Hyuuga Tukushi" dedi.Gözündeki Sinir 3 yaşındaki cocuk bile anlayabilirdi."Beni Sinirlendirmek hayatında yaptığın en büyük hata olur
byakugan'ın olması beni hic korkutmadı korkutmaz tamammı dostum" dedi ama dostum da alaycı bir tonu vardı.Yumruk atılması vardı.Elinden bir kunai Cıkardı.Kunai'yi Cebine Koydu ve Onu Yere Bıraktı.Daha Sonra Hic böyle bir olay olmamış gibi tekrar chakrasına konsantre oldu.Chakrasına Odaklanarak onun ne yaptığnı nereye gittiğini görebilecekti.Ama Bir Anda Gözlerini Actı."Burada Başkaları var Hyuuga" dedi.Sesinde Bu zamana kadarki en ciddi ses tonunu kullandırmıştı.Ses Cıkarmadan Yavaşca yürümeye başladı etrafa bakıyordu.Ses Yoktu demekki onları izliyorlardı çünkü chakraları cok yakındı.
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 5:25 pm

"Başkaları varsa ne yapayımki?Beni düşman olarak gören birine yardım eder miyim sanıyorsun?Sen güçlü olabilirsin, ama kesinlikle salaksın" dedi Justine.Amacı onu sinirlendirmekti.Zaten sinirliydi o ama daha da sinirlendirip kontrolden çıkmasını sağlayabilirdi."Biliyor musun?Gelen her kim olursa olsun, sen benden yardım isteyene kadar, fikrini değiştrip özür dileyene kadar ya da arkadaşlık teklifimi kabul edene kadar, ben burada sadece kendimi savunacağım.Tabii bu senin seçimin.İstersen o adamı byakuganımla bulabilirim ve bir güzel pataklayabiliriz.Bunun için o 'sihirli sözcük'ü söylemen yeterli. Umarım bunu biliyorsundur, Justin."dedi tukushi.Artık umrunda değildi.Bu teklifi de kabul etmezse, ona hiç yumuşak davranmayacaktı.Onu çok kolay bir şekilde yenemiyeceğini biliyordu fakat clanının gücüyle onu yenebileceğini düşünüyordu.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 5:30 pm

Justin Etrafa bakınırken "Ben bu hayatta kimseden özür dilemedim ahmak" dedi.Justin Onu takmıyordu bile Aslında Şu an etraftakilere bakıyordu.Justin Bir ara bir ağacın arkasına girdi.Ve Tekrar Cıktı.
Hyuuga Tukushi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Tukushi

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 5:36 pm

"Tamam ozaman.Senin istediğin olsun.Bekleyelim ve birlikte ölelim...Ahmak!..."dedi Tukushi her zamanki gibi alaycı bir tavırla.Sonra da yapmacık bir gülümsemeyle Justine baktı."Sen gerçekten yeteneksizsin sanırım, Justin.Tek başına güçlü olamazsın, ahmak!"Sonra da Justinin hissettiği chakrayı byakuganıyla doğruladı.Orada bir ninja vardı.Büyük ihtimalle bir casustu.Daha detaylı baktı ve onun bir Gizli Su Köyü'nden casus olduğunu gördü."Meğer doğruymuş dediğin.Orada bir ninja bizi izliyor, Justin" dedi ve şeytanca bir gülüş attı
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 5:45 pm

Justin Hyuuganın kendisini doğrulaması ile ortaya cıktı diğer Justin'e Kücük Bir Dokunuş attı clon olan Justin puf die patlamıştı bile "Ahmak diyene bak bir clonu bile daha ayırt edemiyo ahmak" dedi.Aslında Amacı Savaşmaktı ama Ninja olduğunu doğrulayınca cıkmak zorunda kaldı."Bizi Neden izliyo olabilirki" dedi.Arkasından KAtanasını cıkardı.Cok iyi olmasa bile en azından kendilerini koruyacak kadar iyi biliyordu.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Gelecek... Empty
MesajKonu: Geri: Gelecek...   Gelecek... Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 5:58 pm

O sırada onların baktığı çalılıkların orada gerçektende birisi duruyordu ama yerinden kıpırdamamıştı.Öylece orada onları izliyordu,ikisininde sürekli oraya baktığını biliyordu ve o bunu görmüştü.Justin ve Tukushi oraya bakarken birden tam arkalarındaki ağaca yaslanmış ve kollarını birbirine kavuşturmuş olan genç bir ninja vardı.Üzerinde siyah bir t-shirt vardı.T-shirtin arkasında uchiha'ların büyük bir amblemi bulunuyordu ve t-shirtün altında da aynı renkte bir pantolanu giymiş olan Kasai duruyordu.Onlara doğru hiç kıpırdamadan,yüzündeki ifade bile değişmeden konuşmaya başlamıştı "ikinizde bir clonu ayırt edemediniz hele de byakugan'la..." dedi elini arkasında bulunan küçük çantanın içine soktu ve bir kunai çıkartıp orada bulunan kişiye fırlattı.Bu sadece bir clondu ve kunai'ni onun içinden geçerken puff diye bir sesle yok olmuştu.
http://naruto.rpgwars.org

Gelecek...
1 sayfadaki 1 sayfası