Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güneşli Bir Gün

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 3:47 pm

Ronin, güneşli bir günde Konoha köyünün Merkezi'nde bir ağacın yanında oturmuştu. Konoha Merkez çok işlek bir yerdi. Bir çok insan burada dolaşır. Köyle ilgili her türlü bilgiyi buradan alabilridiniz. Hemen hemen her yerinde insan yaşardı. Fakat Ronin şanseseri keşfettiği yer küçük bir gölün kıyısında 6-7 tane ağaç olan tenha bir yerdi ve huzur doluydu.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 3:53 pm

Onibu muhtemelen yine geç kalmıştı.Ronin ile buluşacaktı koşarak konoha merkeze doğru ilerledi.Ronin'i görmüştü.Hemen yanına oturdu.Nefes nefese "MErhaba" dedi.Sonra ekledi "Doğru söyle Ronny!Geç kalmadım dimi!Zamanlamayı sonunda tutturdum sanıırm!" dedi gülümseyerek
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 3:57 pm

Ronin, arkadaşı Onibu'nun geldiğini gördü.

Onibu:"Merhaba" dedi. Ronin'in cevap vermesine fırsat bırakmadan "Doğru söyle Ronny!Geç kalmadım dimi!Zamanlamayı sonunda tutturdum sanıırm" diye ekledi.Ronin'in yüzünde bir tebessüm oluştu. Ronin:"Belki birazcık geç kalmış olabilirsin" dedi. Eee "Peki ya sen nasılsın" diye ekleyerek cümlesini bitirdi.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:01 pm

"Biliyorsun işte.Chuunin Sınavına katılamadığımız için biraz moralim bozuk." dedi ve Ronin'in kulağına yaklaşıp "1-2 Hafta içinde Konoha'dan kaçmayı düşünüyorum sakın kimseye söyleme!" dedi ve ekledi "Seninde gelmeni istiyorum!"...
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:04 pm

Ronin, bu söz üzerine çok şaşırmıştı. Kısık sesle "Konoha'dan kaçmak mı sen iyi misin Daha geniniz. Chunin belkide jounin bile olabiliriz. Ama sen missing-nin olalım diyorsun. Neden kaçmak istiyorsun ki" dedi. Hala bunu birinin duymadığından emin olmak için etrafına bakıyordu.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:08 pm

"BEni Konoha'ya başlayan dostlarımdan bşaka bir şey kalmadı.Önceleri Chuunin sınavına girip ustalaşmayı planlıyordum fakat sınava giremeyince...HEr şey alt üst oldu.Babamın Suna'da bir arkadaşı var.O beni eğitecek..." dedi ve başını yere eğdi
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:09 pm

Ronin: "Tam olarak bilmiorum ama chunin sınavına bir daha giremez misin?"
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:10 pm

"1 Yıl bekleyerek mi?" diye sordu.
[out]ben kaçtım gelince yazarım cevabı
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:14 pm

rp out:karışmak gibi olmasın ama yakında giremeyenler ve kalanlar için bir sınav daha olucak Wink
http://naruto.rpgwars.org
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:16 pm

rp out: biz ne zaman giricez (gerçek zamanla)
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:21 pm

Onibu sonra ekledi "Aslında parlak bir fikirim var!" dedi.Sonra yaklaştı ve "Kamp eşyalarımızı alıp KOnoha Ormanında 2 ggeceye ne dersin!" diye sordu
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:25 pm

rp out: Artık kaçmıoz dimi

rp in: Aslına bakarsan olabilir Onibu Daigo' yada haber vceririz oda gelir böylece takım üyeleri olarak birbirimizi tanımış oluruz.

En son Ronin Aburame tarafından Çarş. Nis. 23, 2008 4:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:27 pm

out:yok
in:
"Olur nasıl olsa senle küçüklükten beri arkadaşız.Fakat Daigo'yu o kadar iyi tanımıyorum" dedi gülümseyerek.Sonra ekledi "Siize korkunç hikayeler anlatacağım!Nihahahaha!" dedi gülerek sonra Ronny'nin ensesine bir şaplak indirdi gülerek.
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:29 pm

Ronin, "Daigo iyi çocuktur. Tanışırsınız. İyi anlaşıcağınıza eminim" dedi.
Hyuuga Daigo
Genin
Genin
Hyuuga Daigo

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:36 pm

Daigo konoha merkezine yakın bi yerde biraz huzur biraz can sıkıntısını gidermek içi bi geziye çıkmıştı rastlantıki takım arkadaşları ağacın altında oturmuş konuşuolardı onlara çaktırmadan arkalarından gelip takım Naber die söze daldı.
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:40 pm

Ronin,arkadan Daigo'nun sesini duydu. "Selam Daigo otursana" dedi.
Hyuuga Daigo
Genin
Genin
Hyuuga Daigo

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:42 pm

bu cevaop karışısında e oturuum zaten canım sıkılıodu dedi ve bi baca ğı diğerinin üzerinde yatar pozisyonda bulutları seyretmeye başladı.
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:45 pm

Ronin: "Seni Onibu'yla tanıştırıyım " dedi. "Kendisini çocukluğumdan beri tanırım"
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:47 pm

rp out: Onibu gitmiş o gelince devam ederiz.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:02 pm

"Merhaba Daigo!Öncelikle beni diğer Uchihalar gibi sanma!" dedi ve şöyle devam etti "Bi sharingan bi byakugan bide böcekci Very Happy Bu takım süper olcak yav" dedi gülümseyerek Onibu.Sonra kamp fikrini hyuugaya açıkladı
Hyuuga Daigo
Genin
Genin
Hyuuga Daigo

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:06 pm

off mütiş olur du tmm ben warımm dedi yattığı pozisyonu değiştirir ken çok dinamik görünüodu
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:09 pm

Daigo ve Onibu'nun iyi anlaştığını gören Ronin, daha da mutlu oldu. "Eee Daigo sen nasılsın" dedi.
Hyuuga Daigo
Genin
Genin
Hyuuga Daigo

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:13 pm

nasıl olıım sabahtan akşama kadar evdeiim canım çok sıkılıo arkadaş ortamımı buldum artık sıkılmaz dedi suratındaq tebessümle
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:14 pm

Ronin: "Onibu chunin sınavı için yardım etmemmizi ister msin ?" dedi.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Güneşli Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Güneşli Bir Gün   Güneşli Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:27 pm

"Çok iyi olur o zaman planımızı da konuşalım nasıl olsa grupça olacak!Hadi beni takip edin sizi özel çalışma yerime götüreyim" dedi ve Ormana dooğru yürümeye başladı.

Güneşli Bir Gün
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki