Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)

3 posters
YazarMesaj
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Empty
MesajKonu: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:28 pm

Onibu arkadaşlarını buraya getirmişti.Yerde kestiği bir kütük duruyordu."Ee burayı ben yaptım nasıl buldunuz?" diye sordu.
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:28 pm

Ronin, bence çok güzel olmuş dedi.
Hyuuga Daigo
Genin
Genin
Hyuuga Daigo

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:32 pm

Müthiş dedi Daigo ve ee şimdi ne yapıcaz dedi
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:33 pm

Onibu sözü aldı "Beyler ilk etapda yani parşömen görevinde birimiz henge no jutsu ile parşömene dönüşsün orada kalsın.Diğerleri saklansın.Sonra yoldan geçen bi ekip doğal olarak parşömene uzancak parşömene dokundukları anda dönüşen kişi rakibe saldırsın sonra ben shunshin no jutsu ile onlardan birinin arkasınada belirip ona saldırayım sonra arkamdan diğeri gelsin.Nasıl fikir?" diye sordu
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:35 pm

iyi fikir dedi Ronin, peki parşomen kim olacak dedi.
Hyuuga Daigo
Genin
Genin
Hyuuga Daigo

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:38 pm

ben olrum die atıldı lafa Daigo bi savaş için cesur olunması gerekio ama bırakıp gidenle aram çok kötü olurdedi.ve sonrada kahkahayı bastı.
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:39 pm

Ronin, tamam o zaman dedi. Biz hemen şu taraftayız. Sende parşomen ol dedi.
Hyuuga Daigo
Genin
Genin
Hyuuga Daigo

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:45 pm

Daigo Arkadaşlarını saklanmalarını bekledi saklanınca ikiside Chakralarına odaklandı ve henge no Jutsu die mırıldandı böylece parşömene dönüşmeyi başardı.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 5:55 pm

Onibu antrenman fikrini beğendi.Hyuuga parşömen olunca "Şimdi rakipler sana dokunuyo!" dedi ve ona bir taş attı normale dönmesi için.Sonra Shunshin No Jutsu diye mırıldandı ve birden H yyuuganın 1 m arkasında durdu.Sakabatosunu boşa salladı ve "Ronny!" diye bağırdı.Sonra ekledi" Ben birini etkisiz hale getirdim hyuuga sıra sende dedi gülerek
Hyuuga Daigo
Genin
Genin
Hyuuga Daigo

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 6:03 pm

DAİgo tmm anlamında başını sallayıp gerie doğru bi takla attı havada üç parmak arasında olan kunaileri ağaca doru fırlattı ve yere indiğinde olmayan adamın chak rasına bakarak çıkış noktalarına vurup onu felç etmeye çalıştı.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

MesajKonu: Geri: Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)   Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD) Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:35 pm

Onibu Hyuuga'ya baktı ve "İyisin fakat daha iyi olabilirsin.Bence Konoha Senpuuya çalış bacakların güçlü gibi görünüyor!Neyse ben kaçtım beyler!" dedi ve ormanda dolaşmaya başladı.

Takım 1 Strateji Vakti(Sadece Takım 1 üyelerin özelxD)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Sadece