Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Naruto Manga

+10
Hyuuga Tukushi
Zanshi HeduaN
Katsumoto Ono
Tanshin Ryokouka
Justin G. Archman
Hiwatari KARASU
Junko Ririshii
Seppen Shinguru
Shun Yamaguchi
Uchiha Kasai
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Hiwatari KARASU
Genin
Genin

Naruto Manga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 5:42 pm

KARASU son noktayı koyuyor

1.Ben (bariz) kızım
2.Hayatımda ilk defa birileri beni gey olarak algıladı üstün yeteneklerinizden dolayı tebrik ederim:D
3.Biraz erkek gibi olduğum doğrudur (aman gözünü seviyim görünüş olarak değil)

iyi rpgler kardeşlerim Very Happy

nokta Cool
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 5:44 pm

ben şaka olarak sölemiştim onu Laughing
http://naruto.rpgwars.org
Hiwatari KARASU
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 5:50 pm

biliyorum sezgilerimle sezmiştim Very Happy
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 5:53 pm

kusura bakma yanlış anladıysan Laughing
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 5:53 pm

Nese konuyu saptırmayalım bana noluyosa Suspect Suspect What a Face
Hiwatari KARASU
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:03 pm

Uchiha Kasai demiş ki:
kusura bakma yanlış anladıysan Laughing

anlamadım kardeşim dont worry be happy Very Happy hehe
Shun Yamaguchi
Chuunin
Chuunin
Shun Yamaguchi

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:05 pm

Sarutobii Suspect
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:41 pm

Shun Yamaguchi demiş ki:
Sarutobii Suspect

diğer bir anlamı kalleş Twisted Evil
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:44 pm

Uchiha Kasai demiş ki:
Shun Yamaguchi demiş ki:
Sarutobii Suspect

diğer bir anlamı kalleş Twisted Evil

ama iyi bir ninjaydı kabul et affraid
Shun Yamaguchi
Chuunin
Chuunin
Shun Yamaguchi

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:46 pm

Yondaime kadar deil hıh Suspect
Hiwatari KARASU
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:49 pm

ikisi de hokage ama Very Happy
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:50 pm

ya iyi bir nija olabilir, gitti uchiha clanını sattı Twisted Evil
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:53 pm

Uchiha Kasai demiş ki:
ya iyi bir nija olabilir, gitti uchiha clanını sattı Twisted Evil

İyi yaptı ya ne bu zaten uchiha çılgınlıgı affraid
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 7:02 pm

ee artık bi şekilde uchihaların satılması gerekiodu. Kalan son 3 üyesi mangayı yerinden sarstı kim bilir hepsi yaşasa nolurdu *daah çok uchihachet oludu :cries:* Kishi çok fazla tepki çekti aslında yaptıklarında bi anormalite yok ama sasuke gibi dünkü sümüklü veletin itachi gibi bi kami-samayı yenmesinin *başından beri bunun olacağını bilmememize rağmen* bu şekilde gerçekleştirmesi bi çok kitleyi harekete geçirdi
resmen harcadı kami-samamı bipini bip ettiğimin bip kishisi >.> v

ve sarutobinin bu kadar kolay uchihaları satması zanımca uchihaların hala madaraya bağlı olduğunu düşünmesindendi madaranın sicilide pek temiz diil ne kadar az müriti olursa o kadar iyi oda ayrı bi bip ya nese >.> ve hatta bu zanıya varmasının sebebi minatoXmadara(kyuubi) savaşından olabilir yada minato anlatmıştır ne bilim
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 7:20 pm

o sarutobiyi alıcaksın silent neyse ya gerçekten İtachi nin ölmesi çok saçma oldu sasuke o kadar zamandır peşinden gidiyo zaten öldüreceği kesindi dediğin gibi ama yinede ben son anda bazı gerçekler vardır ve bunları öğrenirde normale dönerler falan diye düşünüyodum çünkü hiçbir piskopat boş bir nedenden clanını öldürmez...Aslında asıl anormal olan şey Madara burada sasuke'ye abin üçüncü hokage tarafından clanını öldürtüyo diyo ama birde şu tarafından bakarsak İtachi neden bütün bir clanı yok etmeyi kabul etsinki ?? Bu işte madaranın parmağının olduğu kesin zaten itachi ölmeden önce sölüyordu bu madara'ya kıl olmaya başladım Suspect
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:24 pm

Ya bi dakka bunun sarutobinin emri olduğu ne malüm ben hala anlamadım minato ayda sandaime pek bi klanı katledicek tipler diildi danzounun aksine...

Zanımca itachiyi root üyesiydi. Uchihalarda madara'nın belli olmıyan amacı için çalışıyordalardı danzouda bunu öğrenince *belki itachiden ne bilim* konahanın tehlikede olduğunu iki bunağa yetiştirdi. Bunlar toplanıp klanı katletme kararı aldılar eh bunuda itachiden iyi yapabilicek kim vardıki!?

Benim aklımı karıştıran şu madem itachiye klan katlettiridi madara neden ona yardım etti yada itachi küçük kardeşini kötü büyük madaranın pençelerinden korumak için madaradan nefret etmesini sağlamak için yalanmı süledi

Onuda geçtim itachi madaranın öğrencisi diilmi ne derdi var o zaman. Güç manyağı olduğunu sanmıyorum itachinin bu son chapterdan sonra göz olayınında palavra olduğuna eminim ve hatta herşein başlangıcının sasuke sevgisi olduğunada emin olçam şimdi >w<

hehe bu arada ilk hokagede hoş parçaymış takdir ettim onu ehem
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:47 pm

Bence herkes yapmış olabilir çünkü uchiha clanı bilindiği en korkulan clan ve savaşlarda gerçekten çok üstünler sharinganları sayesinde,sırf bu yüzden bile uchihalardan yeniden madara olayı olmasın diye öldürmüş olabilirler ki çok saçma eğer öyle olduysa...

Bence bu madaranın uydurduğu bir palavra clanı kendisi katlettirdi suçu konoha'nın üzerine atmaya çalışıyo gibi geldi çünkü sasuke gerçekten nefret ettiğinde ve o nefret büyüdüğünde sürekli onun için savaşır ve sonunu gördük(gerçi itachi-sama bilerek bıraktı bence yani öle olmasını istiyorum Laughing )Madara'da onu aynı şekilde kullanmak istiyo olabilir ki büyük bir ihtimalle öle olucak sonradan yine gerçekleri birisi sasukeye anlatıcak sasuke yine kalcak öle madara'dan zıt yöne savaşmaya başlıycak...

Zaten herşey itachi'nin kardeş sevgisinden dolayı başladı Laughing
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:49 pm

Naruto sasuke ele ele madara mezara kampanyası yapcaklar haberiniz yok sizin lol!
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 10:40 pm

işte o kampanyanın başlaması için salak sasukenin ailesi ve klanı işin içine girdiğinde herşeye gözü kapalı inanma huyundan kurtulması gerek ><' şimdi madaraya inanır konohaya düşman olur ama gidip danzou veya diğer iki sandık ötüsüyle konuşma gereği duymaz madara doğru diomu die gidip narutoya dalar bnde ona dalarım >.>'

anlamadığım madara nie sasukeyi konohaya düşman etmeye çalışıoki alsın peini gitsin ne konoha kalır ne yaprak >.> ne istio sasukeden uçağı düşçek daha onun *eet anlamıom bn bu mangayı >.<'
hehe yay for smexy brotherly love *bleeee*
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 10:52 pm

heralde adamın bildiği birşey var aynı zamanda peinle orayı ele geçirirse başa geçmek için yeniden bir savaş olabilir 1. hokageyle madara arasındaki gibi...bunu engellemek için sasukeyi alıyo olabilir ama onun dışında bir özelliği vardır büyük bir ihtimalle cyclops
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 11:14 pm

hehe sanırım nedenini biliyorum benxD madara sasukeyi konohaya düşman edip öldürdüğü kardeşinin yerine benimsicek *ne olamazmı .__O*
o savaş kimle kim arasında olucak peinle madaramı allah aşkına madara kaç saniyede alır peini 3mü 5mi xD
işte o bildiği bzde bilsek herşey çözülücek ama kendine müslüman kishi saklıo onu kendisine yada belki oda bilmiodur mümkün yani >.>'
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 11:17 pm

Kishi Amcamızın şu gerçek ki bize çok süprizleri olacak .... Şu Pain in Jiraiya yı öldürdüğü haberi Narutonun kulağına bi gidiversin Pain kaç saniyede mefta görecez inşAllah Very Happy
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 11:25 pm

hmm düşünmek bile kötü hatta diğer kişilerde öğrense o pein bizim biricik canımız öldürdü argg Mad aslında jiraiya ölmedi İÇİMİZDE YAŞIYOR
JİRAİYA FOREVER
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 1:28 pm

yok naruto pein'i tek alamaz gibime geliyo peini iyice yabana attınız adamda sadece tek kişiye verilen bir güç var tanrılar tarafından seçilmiş adam...Ama tabi madara pein'i alır orası ayrı bir konu Cool
Shun Yamaguchi
Chuunin
Chuunin
Shun Yamaguchi

MesajKonu: Geri: Naruto Manga   Naruto Manga - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 1:29 pm

rinnegan müthiş bişi abi kodu mu oturtuo adamı Very Happy

Naruto Manga
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Naruto Anime
» NARUTO TR KANALLARINDA...
» Naruto RPG : Dinamik (Y)