Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Akşam üstü Orman Güneşi

4 posters
YazarMesaj
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Akşam üstü Orman Güneşi Empty
MesajKonu: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 5:29 pm

justin uzun zamandır ormana gelmiyordu uzun zaman derken belki 1 hafta oluyordu.justin bu 1 hafta icinde hep evde calışmıştı.Konoha ormanının bu sessizliğini cok seviyiyordu Justin icin can sıkıntılı bir gün sessiz bir ortamda mükemmel gecerdi.Justin Bugün antreman yapmak hic istemiyordu.Gözlerini kapamış dinlenirken bir anda gözlerini actı.kendini ağactam assağı saldığında hic birşey yapmadı Justin etrafa baktıktan sonra ellerini ram pozisyonuna getirdi.chakrasına odaklaşıp karşısındaki ona bir saldırı yaptığında hemen anlar ve saldırırdı.Elleri Chakra pozisyonunda kendisine bir hamle yapcak ninjayı bekliyordu.
Hiwatari KARASU
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 5:48 pm

KARASU ormanda dolaşıyordu....İyi bir ninja olmak istiyorsa olduğu bölgenin özelliklerini iyi bilmeliydi.Geldiği yerde yaptığı dövüşlerde hep o üstünlüğü sağlamıştı ancak Konohagakure bir nedenden daha farklıydı.Uçsuz bucaksız ormanda ilerlerken birinin Chakrasını sezdiğinde şaşırdı...Chakrayı hissettiği yere gitmeye karar verdi ama temkinliydi.Konohagakure yepyeni bir yerdi,başına herşey gelebilirdi.Yüzündeki ifade Chakraya yaklaştıkça ekşiyordu.Diğer ülkelerde cüppesi onu sıradanlaştırıyordu ama bir nedenden dolayı burada sanki dikkatleri üzerine çekecekmiş gibi hissetti.
Bir süre sonra yavaşladı.Devasa bir ağacın üzerşnden Justin'e baktı.Onu henüz tanımıyordu.İsmini duyurma isteğine karşın Chakrasını dışarı vermiş olan bir shinobiye bulaşmanın pek akıllıca olmayacağını düşündü ve bir süre onu izlemek üzere saklandı...
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:12 pm

Justin Kendine Yaklaşan kişinin kim olduğunu bilmiyordu ama git gide yaklasıyordu bunu hissediyordu artık cok yakınındaydı Justin artık şu işi bitirmenin zamanı geldiğini düşündü elini chakra pozisyonunda tuttu "
bunshin no jutsu" dedi.bir Anda kendisinden 6 tane olmuştu.chakrayı hissetiği doğru yere clonlardan ayrı bir şekilde gitmeye karar verdi amacı arkasından dolaşmaktı onun chakrasını ağacın orda hissetmişti ve hic kıpırdamamıştı şimdi kıpırdamış olabilirdi ama genede denemekte fayda vardı.Justin Cok Hızlıca hareket etti ve onun nerde olduğunu anlayıp hızlıca ağaca cıktı ona yaklaşmak aptalca olurdu."SEN KİMSİN" dedi.Elinde iki tane kunai vardı eğer ani bir hareket yaparsa ikisi ile onu öldürebilirdi ve belliki daha yeni olmuş bir genin idi.
Hiwatari KARASU
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:28 pm

KARASU sırıttı...
"Ben KARASU, bu şehre yeni geldim.Koy onları yerine,hehe.Şuan ikimiz de aynıyız,meraklı.Seninle dövüşmeye gelmedim.Seni görmem tesadüftü.Ama artık beni tanıyorsun,bu ismi unutma" deyip yine sırıttı..
Dostça yaklaşmayı denemişti ama ne tür bir chakra sezdiğinin de farkındaydı.Elini heran Justin'in atacağı Kunailere karşılık verebilmesi için kullanacağı Kunaisine yakın biryerde tutuyordu.Gözleri baştan beri kısıktı.Konsantre olmuş durumdaydı.Bilmediği bir şehirde hem de bilmediği bir ormanda hazırlıksız gezmek gibi bir aptallık yapmamıştı.Justin'in de bunu sezdiğini hissetti.
KARASU'nun gözleri birden garip oldu.Chakrasını artırmıştı.Birkaç hareketle klonları "PUF"..yoketti.Justin korkmamış görünüyordu.
KARASU klonları yokederken "Kalabalık yapıyorlardı,sence de öyle değil mi?" deyip sırıtıyordu...Şimdi KARASU Justin'in tam önüne çıktı.Birbirlerinin suratına bakıyorlardı.KARASU elini Kunailerinin olduğu yerden çekti.Justin'e bir adım daha yaklaştı.Onunla dövüşemeyeceğini anlamıştı...Henüz...

Birden arkasında çıtırtılar ve sesler duymaya başladı
"Başkaları da mı varseninle?! dedi Justin'e "Yda bu davetsiz bir misafir mi...?"
KARASU bu heyecanı sevmişti...Bilmediği bir yer..Bilmediği Shinobiler ve olacakları tahmşn edememek...öyle ki yüzünden o pis sırıtışı hiç eksilmemişti..
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:33 pm

Justin O kadar sözden sonra tek yaptığı esnemek olmuştu."Uykum var" dedi gelen cıtırtılara tepki vermemişti."Birşey olacağını sanmıyorum" dedi."clonları yok etmen ayıp onların ne sucu var" dedi alaycı bir tavırla etrafını göz ediyordu."Bunshin No Jutsu" dedi.2 tane daha oluşmuştu bir anda ikiside sağ ve sol taraftan gitmeye başladı."Tamam Burda biri var" dedi bunu durup durduk yerde demişti hislerine güvenirdi bunu hep yapardı.Hızlıca koşarak Ağactan Ağaca Etrafı Kolacan ediyordu icinden bir ses normal bir kişi değil bu diyordu.Şiddetli bir kavgada kendini kontrol edemeyeceğini biliyordu.Bir Anda Durdu.Arkasındaki Karasu ya döndü."hee bu ara hafızam iyi değildir ismini unutabilirim" dedi.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:38 pm

Kasai elleri cebinde bir şekilde tamda Justin'in arkasında belirmişti, bir acelesi varmış gibi davranmıyordu ama yeinde olduğu yerde Justin'in omzuna elini attı onu kendisine doğru çekti ve kızın duyamayacağı bir sesle konuşmaya başladı "artık konoha köyüne ve bütün diğer ninja köylerine yardım edebilecek bir grup kuruyorum herkesi aranan ninjalardan kurtarıcaz ama bunu yaparken gizli bir şekilde davranmamız lazım yani tanınmamalıyız en azından belli bir süre böyle kalmalı bu Justin, eğer bana katılacaksan şimdi söyle ayrıca çok güvendiğin ve gücünden emin olduğun kişileride çağarabilirsin...Ama unutma amacımıza sadık kalmalıyız" diyip onun yanındaki kıza bakmaya başladı,Justin i ilk defa bir kızla görüyordu ve garipsemişti ama fazla önemsemedi sadece kızı süzüp yeniden Justin'e döndü

rp out:ilk defa görüyo derken, biz soğuk davranıyoduk ya xD o bakımdan
http://naruto.rpgwars.org
Hiwatari KARASU
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:42 pm

KARASU Justin'i bekliyordu kiminle konuştuğunu umursamadı..Konuşmalarının bitmesini bekledi..Esnedi.Sonra:
"Hafızanın iyi olmadığını tahmin etmiştim" dedi KARASU..
"Yabancıların tehlikeli olabileceğini unutmuşsun"deyip sırıttı Justin'in tam önünde KARASU'nun klonu duruyordu.Elinde Kunai fırlatmaya hazırdı.Arkadan da KARASU'nun kendisi geliyordu..Elinde başka bir kunai tutarak...
"Ormanın derinliklerinde duyacağın çıtırtıların da tehlikeli olabileceğini unutmuşsun...Siz Konohagakure shinobileri beklediğimden daha farklısınız.Zayıf diyemem ama farklısınız.Benim geldiğim yerde herkes heran tetiktedir.Bana akıl oyunları oynama,lütfen..."
O sırada klonların PUF diye yokolduğunda çıkan ses yakınlardan duyuldu.
KARASU:"Muhtemelen gönderdiğin haberci baykuşları "PUF" oldu..hehehe...neeehhmmm...Çok da aldanma benimkilerin de yokolduğuna neredeyse eminim."
Şimdi sanki KARASU daha alaycı bi ifadedeydi.Justin'in aklından neler geçtiğini çok merak ediyordu.Yavaş yavaş Chakrasını azaltmaya başladı.Justin'İn ne tepki vereceğini şimdi o uykulu gözlerle bekliyordu...
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:55 pm

Justin Kasai'nin eli ile hızı kesilmişti büyük ihtimalle ninja o değildi cünkü o kadar yüksek bi chakra değildi.Kasai'nin dediklerini sessizce dinledi."Söylediğin zor birşey olsada unutma ben de zor günlerin adamıyım" dedi.Kabul anlamında kafasını salladıktan sonra uchiha'nın garip bakışlarına bir kac saniye baktıktan sonra konusmaya başladı."Ya biliyorum beni kızlarla görmeye alışkın değilsin ama olsun herşeyin bi ilki vardır" dedi esnedi."Daha sonra bu konuda arkadaşlarım yok saten sen ve hyuuga var başka kim varki" dedi "ama bakarım" dedi ardından.Justin cıkan kişiyi ciddiye bile almadı."Bende biri var sandım" dedi.Daha Sonra Karasu'ya baktı."Genc senle daha sonra tekrar görüşürüz şimdi işlerim var" dedi ve hızla oradan uzaklaştı...
Shun Yamaguchi
Chuunin
Chuunin
Shun Yamaguchi

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:56 pm

Shun hemen oraya geldi.Justin ve Kasai nin burada olduğunu biliyordu.Hemen ikisinin yanına koştu ve "Dostlar ben uzun süre buralarda olamayacağım.Size hayatınızda başarılar" dedi ve hızla ormandan uzaklaştı.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:59 pm

Kasai o sırada gelen shun'u gördü ama dediklerine bir anlam verememişti daha sonra o da kıza ters bir şekilde bakıp oradan uzaklaştı bir göreve gitmesi gerekiyordu...
http://naruto.rpgwars.org
Hiwatari KARASU
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Akşam üstü Orman Güneşi   Akşam üstü Orman Güneşi Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 7:01 pm

Bu konuşmalarla görevde olduğunu hatırlayan KARASU içinden "Evet, görüşeceğiz" diyerek göreve gitmek üzere ordan ayrıldı...

Akşam üstü Orman Güneşi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-