Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konoha Sınırında

4 posters
YazarMesaj
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:46 pm

Onibu sınıra gelmişti.Oradaki ninjaların yanına gitti ve "Merhaba beyler.Hokagenin yeni bir emri var.Güvenlik önlemleri kat kat artırılacak ve Konohagakure missing-ninler,Orocihmaru ve adamlarına karşı korunma artırılacak.Anlıyacağınız kriz önlemleri!" dedi ve gelen gidenleri izlemeye koyuldu.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:52 pm

DM:Kapıdaki Chuuninler seni süzdü daha sonra dediklerini dinledikten sonra sana tamam anlamında kafalarını salladı biri bir kac dakikalığına oradan ayrıldı ve yeni chuuninler cağırdı şu an 2 olan chuunin sayısı 6 ya cıkmıştı 2 tanesi konoha yı turluyo iki tanesi kapıda iki tanesi de bir yerlere pusmuuş ileriden gelenleri bekliyor
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:54 pm

Sonra yanlarına gidip "Unutmadan beyler.Bu kriz yönetimi Konohagakure'ye yayılmasın!Giriş çıkışlarda daha düzenli kontrol edilmeye başlansın!" dedi.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:01 pm

Dm:adamlar sana tip tip bakıyo bi genin onlara emir veriyor die yawaş yawaş sinirlenmeye başlıyorlar
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:07 pm

Onibu gülümsedi sonra devam etti "dedi sayın hokagemiz!" sonra gülümsedi.Yüzleriinin ifadesi çok komikti
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:12 pm

Dm:Hepsi birden sinirle karışık pff lediler sonra göreve geri döndüler Hokage in yeni bir emri sana geldi onların başında durcakmışssın
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:19 pm

Onibu gelen emir karşısında şaşırmıştı!6 tane chuunini tek 1 genin yönetecekti.Demekki hokage onu güçlü buluyordu!Onibu sırıtmaya başladı."Beyler şuan itibariyle sizi denetleme ve yönetme görevine yükselmiş bulunmaktayım.Size iyi nöbetler!" dedi gülümseyerek.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:22 pm

dm:bir chuunin sana yumruk attı yere düştün cok sert değildi ama canın yandı diğerleri güldü " kes sesii kücük chuunin denetle ama sadece denetle" dedi sana
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:29 pm

Onibu gülümseyerek "Saol dostum!Zaten burnumda sivilce vardı patlattığın iyi oldu çok kaşınıyordu oda gitti.Ayrıca dostum!Ben bir chuunin değil geninim!Aklında bulunsun diye dedim.Neyse!Benim 2 dakikalık bir işim var gidip geliyorum!" dedi ve geriye doğru gitti.Chuuninlerin onu göremeyeceği bir yere gidince.Hokageyi düşünmeye başladı.Sonra "Henge No Jutsu!" diye mırıldandı.Hokageye dönüşmüştü!İnsanlar ona garip garip bakıyordu.Onibu kendisine yumruk atan chuuninin yanına gitti ve "Hakkınızda ihbar aldık!Bir genine size görevini açıkladı diye yumruk atmışsınız!!Doğru mu!" dedi kızgın bir şekilde.Eğer bir tehlike olursa muhtemelen shunshin no jutsu yapıp chuuninin bi yerlerini yaralayacaktı...
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:36 pm

Dm:Chuunin sana sert bir yumruk attı eski haline döndün canın cok ama cok acıyor "bücür genin bana mı yedirtion" dedi tam üstüne atlıcakken diğerleri onu tutuyo
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:38 pm

"Madem o kadar güçlüydün hokage başına genin dikmezdi!" diye haykırdı.Onibu çok sinirlenmişti.Hışımla Hokagenin ofisine koştu
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:40 pm

out:chuunin hic birşey yapmadan görevine devam etti.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:51 pm

Kasai,suna'ya giderken olayları görmüştü ve hemen kavganın ortasında belirmişti Onibu orada yokken yüzünde şeytani bir gülümseme oluştu ve "başkalarına bulaşmak sizi daha büyük biri gibi mi gösteriyo?O daha genin o kadar güç kullanmak istiyorsan ben varım burada" dedi.
http://naruto.rpgwars.org
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:57 pm

Onibu hışımla buraya gelmişti.Kazara Kasai'nin söylediklerini duymuştu.Hemen yanına gidip "Bırak Kasai-sama.Eğer isteseydim görevdeki gibi bacaklarını kesebilirdim veya öldürebilirdim.Tabi sonra büyük bir cezaya çarptırılırdım o ayrı konu.Amaçları sadece ego tatmini..." dedi umursamazca...
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:00 pm

Dm:Chuuninler Kasaiyi görünce biraz ürktüler çünkü onun güçlü bir ninja olduğunu biliyorlardı.Hokage onları fena cezalandırabilirdi.Bu yüzden özür dileyip işlerinin başına geçtiler.Kasai görevine dewam ediyorsun.Onibu sen de köye doğru ilerliyorsun.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:02 pm

Onibu işin hallolduğunu görünce geriye döndü.Kasaiyi merak ediyordu.Acaba canı yanıyormuydu?Hokagenin onu bu halde göreve çıkartması saçma gelmişti.Hemde orochimaru tehlikesi varken...
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Sınırında Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Sınırında   Konoha Sınırında Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:03 pm

Kasai sırtındaki çantasını bir kez daha kontrol ettikten sonra oradaki ninjalara bile bakmadan suna'ya doğru yoluna devam etti artık bu işi bitirmeliydi bu kendi takımı adına çıktığı ilk görev olucaktı başarmak zorundaydı Sharinganı'nı güçlendirmeliydi.Hızlıca oradan yürüyerek uzaklaştı
http://naruto.rpgwars.org

Konoha Sınırında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-