Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çölde bir yer ....

2 posters
YazarMesaj
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:17 pm

Katsumoto yürümekten bitkin hale düşmüştü.Sıcak onu yaktıkça yakıyordu.Çölde bu noktaya gelmişti.Burada Güvenli bir yer bulmalıydı.Kumun oyuk olduğu bir yer ve gayet serin gözüken bir yer dikkatini çekmişti hemen oraya yerleşip Çantasında bulunan Çadırı çıkardı ve yardım gerekiyordu.Hemen sealları yapıp haykırdı.Mizu Bunshin No JutsuYanında 4 klon oluşuştu.Hemen çadırı kurdular ve evin içini döşediler.Katsumoto klonları bozdu ve dinlenmek için Çadıra girdi.
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:24 pm

Katsumoto dinç bir şekilde çadırdan çıkmıştı ve artık çadıra malzemeler alması gerekiyordu.Çantasını da yanına alarak evinden ayrıldı....
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:29 pm

Katsumoto,Kasaiyi çadıra kadar taşıdı ve çadırın içine getirip yatırdı.Bayıldığı için uyanmasını beklemek zorundaydı.Sessizce Kasaiyi beklemeye başladı...
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:33 pm

Kasai yavaş yavaş gözlerini açmıştı,karşısındakini görünce birden elinin arkasındaki kuani'ye sarıldı ve ayaklandı "sen kimsin,niye beni buraya getirdin" dedi
http://naruto.rpgwars.org
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:37 pm

Katsumoto gayet sakin bir şekilde Kasaiye cevap verdi...Çölün ortasında baygındın.Ölmek üzereydin.Ben de seni buraya getirdim...dedi ve ona abzürt abzürt bakmaya başladı....
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:41 pm

Kasai yeniden oturur pozisyona geldi ve ona dönerek "kusura bakma o zaman ben Kasai,Uchiha Kasai" dedi kunai'sini belindeki çantaya koyarken
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:45 pm

Katsumoto,çocuğun Uchiha olduğunu öğrenince şok olmuştu.Uchiha gerçekten güçlü bir klandı.Çocuğun isminin Kasai olduğunu öğrenince vakit kaybetmeden oda isminin Katsumoto olduğunu söyledi ve konuşmaya devam etti.Senin gibi bir Konohalının burada ne işi var?diye sordu .Cevabı çok merak ediyordu.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:49 pm

Kasai artık güvende olduğunun farkındaydı ve karşısındaki kişiye kanı kaynamıştı o yüzden herşeyi anlatmaya başladı "burada bir görevim var etrafdaki aranan ninjaları yakalayıp temizlemem lazım beni suna tuttu..." dedi
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:54 pm

Katsumoto,ık pık olmuştu çünkü kendisi de Kaçak ninjaydı... Fakat daha fazla gizleyemezdi.Kasai ye doğru sert ve kendinden emin bakışla Bende Kiri denim ve Kaçak bir ninjayım... dedi.Bir eli hafiften katanasına doğru gitmişti.Her türlü ihtimali düşünmek zorundaydı....
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 11:59 pm

Kasai,Katsumoto'nun endişelendiğini görünce sakin olması için eliyle işaret ettikten sonra "sen beni oradaki çömden kurtardın" dedi dışardaki çölü işaret edermişcesine ve yeniden başladı cümlesine "ben asla bana yardım eden birisine ihanet etmem,hayatımı kurtarın artık seninle kardeş sayılırız" dedi.Ardından "nerelerde bulabilirim aranan ninjaları biliyormusun" dedi merakla
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:30 pm

Katsumoto,bilmediğini göstermek için başını hafif yukarı kaldırdı.Sadece Otogakure deki Orochimaru ve çetesini biliyorum...Amaçlarımdan biri de bu çeteyi ortadan kaldırmak! Yanlız tek başıma bu çeteyi ortadan kaldıramayacağımın farkındayım.Bunun için benimde teşkilatlanmam ve gruplanmam gerekiyor... dedi ve ellerini kıtlattı.
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Çölde bir yer .... Empty
MesajKonu: Geri: Çölde bir yer ....   Çölde bir yer .... Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 8:58 pm

Katsumoto,Sunaya gidip gelirken Orochimarunun Konohaya saldıracağı konusunda bazı duyumlar almıştı.Bu yüzden acilen Konohaya gitmesi gerekiyordu.Yeterli Sayıda Shuriken aldı ve Katanasını da Kınına yerleştirerek Konohaya doğru yolculuğa çıktı.Her ne olursa olsun.Orochimaruyu bu baskında öldürmesi şarttı.Onun Hakimiyeti Köyler için ve kendisi için olumsuzluk teşkil ediyordu.

Çölde bir yer ....
1 sayfadaki 1 sayfası