Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bla bla bla

3 posters
YazarMesaj
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

bla bla bla Empty
MesajKonu: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 4:28 pm

Onibu sabah kalktığında ormana her zaman ki yerine gelmişti.Sinirliydi.Hokageye çok sinirlenmişti.Hokageye her zaman saygı duyardı fakat fakat şimdi durum farklıydı.O kendisini görevden almasını istemişti.Hokage onu fırçalamıştı.Onibunun söylemek istediği şey chuunin sınavına kadar çalışmak için izin almaktı...
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 4:49 pm

Ormanda ağaçlardan birinin üstünde tembellik yapan seppen yukarı doğru esneyerek uyandı herzamanki suratını kapsayan gülümsemesiyle,
'ımm güneşin iyi gelmiyeceği hiç bir cilt yok' diye mırıldandı doğrularak etrafa bakınırken burnuna gelen baharatımsı kükürt kokusuyla dengesini kaybedip kalçasını üstüne düştü. fazla zaman kaybetmeden toparlanıp,
'bu morarıcak' diye kalçasını ovuşturdu sonra etrafına bakınarak 'uchiha kokuyo burası' diye mırıldandı. sonra birden karşısındaki kumral çocuğu görüp yanına tünüyerek melodik bir sesle bağırdı,
'merab~a' çocuğun kafasına severcesine pat pat diye vurarak devam etti,
'uchihamısın sen!? uchiha gibi kokuosun ama kumralsın, neden kumralsın'
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 4:53 pm

Onibu yanına gelen kızı görmüştü."Uchihayım.Kumralım çünkü Uchihalara pek benzemem...Bu arada ismim Onibu.Senin ismin ne?" diye sordu.Güzel bir kızdı karşısındaki kız...
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 5:02 pm

Kız bi anda çocuğun boynuna sarılarak ileri geri sarsmak suretiyle,
'ah harika türünüzün tükendiğini sanıyodum' diye ciyaklamaya başladı sonra aniden geri çekilip ayağa kalktı,
'onibu güsel isim tabi seppen ben' diye gülümseyerek elini uzattı...
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 5:07 pm

Onibu bu kızı sevmişti.Tıpkı kendisine benziyordu."Memnun oldum Seppen.Seppen de güzel isim.Yok benden başka 2 Uchiha daha Konoha'da Uchiha Lily ve Uchiha Kasai.Aramızda kalacaksa bir şey sormak istiyorum.Konohagakure Hokagesi hakkında ne düşünüyorsun?"diye sordu.Kafasını hokageye takmıştı.
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 5:13 pm

seppen ağzı açık çocuğa bakarak,
'2 uchiha dahamı nie benim bunlardan haberim yok pff gözlerimi arada bi kami-samadan alıp etrafa bakmalıyım' diye söylenip çocuğun karşısına oturarak,
'hokagemi hmm' derin bir nefes alıp konuşmaya başlamış,
'hmm şey öncelikle yüzündeki kırışıklıklar için bir şey yapmalı yani hadi ama onca krem boşuna üretilmiyo kullanıver onuda geçtim keçi gibi kokuo zaten keçiden farkıda yok inatçı yaşlı bunak ama tabi teoride iyi adamdır sonuçta konohanın iyiliği için çalışıyo (kami-samamda aynısını yapıodu ama bak nouldu) belki fazla çalışmaktandır yanlış anlama potansiyeli yükselmiş şahsi fikrim' kendini geri atıp gökyüzüne bakarak devam etti,
'4.yü diriltip onu hokage yapmalıyız hem göze hitap edio hem gülümsemesi muhteşem hem eve atma potansiyeli daha yüksek hemde güçlüde gelmiş geçmiş en iyi hokage o gerçi ilkte fena diildi' cümlesini bitirdiğinde *cümleydi o eet* konuşurken nefes almalıyım diye içinden geçirdi,
'niye sormuştunkine' diyede devam etti
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 5:23 pm

Onibu gülümsedi."Ya aslında şöyle garip bir durum var.Beni Konoha'ya getirten o.Fakat babamın Konoha'nın ortasında diğer jouninler tarafından öldürülmesine ses çıkarmayanda o.Konohaya geldiğimde 6 yaşımdaydım.5 Yaşındayken babam öldüğünde Sunaya dedemin yanına gitmek zorunda kalmıştım.Tam bir depresyon dönemindeydim.O zaman tam bir uchihaydım.Sinirli mutsuz.Fakat buraya geldiğimde ortamı garipsedim.İşte buraya geldiğim gün Itachi soykırım yapmıştı.Değişik düşüncelerim vardı.Kendime bir sakabato hocası buldum.Bu arada sakabato sırtımdaki katana görünümlü şey.Ters ağızlı katan binevi.6 yaşında sakabato dersleri almaya başladım 8 sene aldım.14.Yaş günümde senseim bana artık profesyonel biri olduğumu söyledi.Yani bende senseilik yapabilirdim.Sonra Akademiye girdim falan.5 ay önce sorsaydın planım helal sütü emmiş birini bulup evlenip jounin olarak Konoha'da mütevazi bir iş yapmaktı.Yani aile hayatı.Fakat her şey değişti şuan.Şimdi daha tehlikeli şeyler düşünüyorum.Ama önce orochimaryu bulmam lazım.Bide Kakashi-senseiyi bulup sharingan dersi almak!" dedi gülerek.Sonra devam etti "Ya sen?Senin hikayen ne?"Bu kızı sevmeye başlamıştı
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 5:37 pm

out:abi ben napiyim çeviriyi yapan kötü yapmış.Ben orada başka bişe kullandıydım.Napiyim bütün çevirileri trt yapmıyor.(naruto anime karakteri mod.)
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 5:44 pm

Seppen çocuğun söylediklerini klasik uchiha geçmişi yazık uchihalara diye düşünerek dinlerken dikkatini bir şey çekti. Bi anda çocuğun üstüne abanıp arkasında ki katanayı sayasından çekip alarak incelemeye başladı,
'Wow bu cidden nadide bir parça' sukasını kavrayıp kılıcı sallayarak devam etti,
'çıkan sese göre söyleyebilirimki mino kılıçlarından şihozume tarzı olmalı değilmi değilmi wow inanılmaz bunlardan bi dane görmiyeli yıllar olmuştu' *tabi yıllarca uzak doğu savaş sanatları eğitimi almış biri olarak ezberlemişim bunları tebrik ediom kendimi aklıma çarpım tabolusunu ezberlemem gerektiği geldi şimdide nerden çıkıosa* sonra tekrar karşısına oturarak kılıcın büyüsünden çıkıp çocuğa bakmış çocuğun söylediği sözlerin etkisiyle ayağı fırlayrak,
'orichimi dedin sen' diye bağırmış katanayı yere koyup çocuğu omuzlarından tutup beynini dışarıçıkaracak kadar şiddetlice sallıyarak,
'asla asla ve asla yaklaşma ona uchihalara napıo o biliyomusun ya senide çalıştırmaya kalkarsa ya duygusuz japon bebeklerine döndürüse sakın sakın yaklaşma ona nolursa olsun ağdasız bacakları ve mini eteiyle geceleri küçük erkek çocuklarını kaçıran canavarın teki güven bana şaytanla sonsuza kadarı orichiyle bi dakkaya tercih edersin'
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 5:58 pm

out:onibu yavaş at civcivler yesin yok eğitim falan kimse eğitim almadı alsaydı konoha suan olmazdı bile.kimsede katana yok bunu bilin bundan sonra kimse bende katana falan var demesin katana görev esnalarında verilebilir.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 6:01 pm

Onibu bir kızın bir kılıca bu denli ilgi göstermesine şaşırdı."Tebrik ederim nadide bir parça olduğunu anladın.O bir antika değerinde.Ünlü shinobi Himura Kenshin'in kendi kılıcı!" dedi.Sonra orochimaruyla iligli söyledikleirni dinledi ve "O salaktan korkmuyorum.Zaten orochiyle tanıştım bizzat.Sunada bir yerlerdeydi.Bana seni eğitmemi istermisin diye sormuştu.O zamanlar deprresyo dönemlerim ve o zaman ağızım felaket bozuktu.Hayalarına bir tekme atıp seni p*ç!Ben or**puchimarudanda diğerlerindende nefret ediyorum.Yılan kafa! diye bağırınca ban olan ilgisi azalmıştı.Tabi son anda sunalı special jouninler gelip beni kurtarmıştı fakat orochi kaçmıştı.Ya küstah muamelesi göreceğim ama seni sevdim!Kişiliklerimiz çok benziyor" dedi gülümseyerek.Sonra kılıcını aldı ve sırtına taktı.
out:heduan 1.kasaiden iznim var sadece yanımda bulunduruyorum chuunin olunca kullancam 2.http://naruto.rpgwars.org/shinobi-senaryo-kurgular-f5/onibu-jiae-t94.htm bak burada ne yazıyor?
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 6:05 pm

out:hatalar düzeltmek içindir yavaş att o zaman ben bu köyden dilim orochimarunun en baba adamıyım sasukeyle aynı takımdayım allahım
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

bla bla bla Empty
MesajKonu: Geri: bla bla bla   bla bla bla Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 6:10 pm

Kız sakinleşerek çocuğun omuzlarını bırakıp karşısına oturarak,
'yanılıon orichi asla bi uchihaya ilgisini kaybetmez onu becerene kadar' sonra aniden ellerini kulaklarına koyup,
'ya sasukeyede bişi yaptıysa' sonra tekrar çocuğun omuzlarını tutup sallamak suretiyle,
'yaklaşma ona yaklaşma ısırıo o biliomusun ve ısırdığı yer neresi biliomusun ha ha' sonra aniden çocuğun omuzlarını bırakıp saçlarını karıştırarak,
'herneyse eet tabi bende sefdim seni sonuçta uchihasın' diye gülümseyip kılıcı bıraktığı yerden alıp sayasına yerleştirmiş.
'acıktım ben ve hed-chende görevde' çocuğa bakıp yerden kaldırıp kolundan çekiştirerek,
'hey sana bana ramen ısmarlama onurunu vericem hadi, hadi' diye çocuğu ormandan çekiştirerek çıkarmış *yuh megolamanyaklığın bu kadarı ramen ısmarlama onurumu >.>*

bla bla bla
1 sayfadaki 1 sayfası