Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Minako (Eğitim Almak İçin)

3 posters
YazarMesaj
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

Minako (Eğitim Almak İçin) Empty
MesajKonu: Minako (Eğitim Almak İçin)   Minako (Eğitim Almak İçin) Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 7:53 pm

Ronin, Konoha Merkez'de Minako yu aramak için gelmişti. Ondan eğitim alarka kendini geliştirmek istiyordu. Bunun için biraz yürüdü. Napıcağını düşünüyordu. Sonunda aklına güzel bir fikir geldi. Birçok böcekle konuşarak onlara minako'nun nerede olduğunu sordu ve böcekler onun için Minako'yu aramaya gitti. Böceklerle iletişim kurmasında Aburame olmasının etkisi vardı.

En son Ronin Aburame tarafından C.tesi Mayıs 03, 2008 2:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

MesajKonu: Geri: Minako (Eğitim Almak İçin)   Minako (Eğitim Almak İçin) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 12:40 pm

out:Geninlerin Jounini olduqu icin onlar kesinliqLe sensei blamaz Wink
Ronin Aburame
Genin
Genin
Ronin Aburame

MesajKonu: Geri: Minako (Eğitim Almak İçin)   Minako (Eğitim Almak İçin) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 2:29 pm

rp out: İyide kasei olur demedi mi
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Minako (Eğitim Almak İçin)   Minako (Eğitim Almak İçin) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 2:32 pm

yanlış anladı justin minako sizin eğitmeniniz onu bulucaksınız tabiki artık arama başlığı açıp durmayın ormanda bir yerde bekleyin o sizi eğitir onibu ile bekleyin
http://naruto.rpgwars.org

Minako (Eğitim Almak İçin)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-