Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eğitim

2 posters
YazarMesaj
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Eğitim Empty
MesajKonu: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 3:07 pm

Tanshin o gün çok heyecanlıydı.Senseisi ona özel birşey gösterecegini ve bunun onu çok ilgilendirdiginden bahsetmişti.Kendisine ertesi gün için öğle vakti ormana gidip onu beklemesini söylemişti.Tanshin ormandaydı senseisini bekliyordu ve delirmek üzereydi.Bir an önce gelip ona bu önemli şeyin ne oldugunu söylemesini istiyordu.
Game Master
Dm
Dm

Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 3:14 pm

Shimizudani oradaki diğer jouninler gibi değildi onun kendince bir saygısı vardı konoha'da ve sürekli bununla ilgilenirdi.O en güçlü olmayı isterdi her zaman ve onun birden fazla element tekniği bildiğini duyanlarda olmuştu ama o hiçbir zaman başka element kullanırken gözükmediği için bu sadece bir söylenti olarak kalmıştır.Sonunda antreman yapacakları yere geldiğinde cebinden bir kağıt çıkarıp onu Tanshin'e uzattı "bu bir element kağıdıdır bununla senin elementini öğrenicez yani hangisine yatkın olduğunu sadece chakranı kağıda yoğunlaştır" dedi
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 3:22 pm

Tanshin gözleri heyecandan parlayarak kagıdı aldı.Önce kagıdı biraz inceledi.Bununla ilgili birkaç soru sormak istiyordu.Ama sadece denileni yapmalıydı.Sorular daha sonrada sorulabilirdi.Kagıdı sağ eline alıp gözlerini kapadı.Önce vücudundaki chakra dolaşımını hızlandırmıştı.Hızlı...hızlı...daha hızlı.Ve sonra chakrasını bir anda sağ eline yogunlaştırdı.
Game Master
Dm
Dm

Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 3:30 pm

Kağıt ufalandı...

Shimizudani bu olaydan sonra "güzel sana öğreteceğim çok şey var evlat,senin elementin toprak" dedi.Onunkide toprak olduğu için birçok ninjutsu öğretebilirdi ona böylece kendisinin yerine geçeceği birisini bulmuştu...
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 3:35 pm

Tanshin bu haberden sonra çok sevinmişti ama belli etmiyordu.Senseisinin karşısında hoplayıp zıplayarak ona rezil olmak istemiyordu.Senseisine dogru bakarak

"Sensei ben şimdiden bir toprak teknigi biliyorum.Buna yenilerini katmak için çok heyecanlıyım.Sizin ögretilerinizi almak için çok çalışacagıma emin olabilirsiniz efendim" dedi.Sonrada ekledi "Hangi teknigi yapabildigimi görmek istermisiniz acaba Shimizudani sensei " dedi.
Game Master
Dm
Dm

Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 3:41 pm

Shimizudani "evet,hemde çok isterim gösterirmisin tekniği" dedi ve onu beklemeye başladı...
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 3:45 pm

Tanshin senseisinden böyle bir tepki beklemesede çok mutlu olmuştu.Hemen hand seallerı yaptıktan sonra Doton:Doro Gaeshi deyip yere vurarak yerden üç metre yükselen kalın bir duvar oluşturmuştu kendisine.Bu teknik savunma teknigiydi.Karşıdan gelen ataklara karşı kendisini bununla savunabilirdi.Teknigi yaptıktan sonra duvarın arkasından çıkıp senseisinin yüzüne bakıp onun diyecegi şeyi merakla bekledi.
Game Master
Dm
Dm

Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 4:04 pm

Shimizudani jutsuyu gördükten sonra "bu gerçekten çok önemli ve güzel bir jutsudur tabi yerinde kullanman lazım,sana daha bir sürü teknik öğreticem onların yanında bu gösterdiğin çok basit kalıcak ama bugün başlayamayız akşam olacak bazı şeylerle ilgili haberler aldım araştırmam gerekiyor,Hokage'nin emri" dedi ve birden oradan kayboldu...
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim   Eğitim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 4:11 pm

Tanshin senseisinin bir anda ortadan kaybolmasından sonra şok olmuştu ama oda birgün sensei kadar hatta belkide ondan daha güçlü olucaktı ama şimdi karnının açıkmaya başladıgını hissediyordu.Agır adımlarla yavaş yavaş konoha ramencisine dogru yola koyulmuştu.

Eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-