Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konoha Merkezi

+4
Zanshi HeduaN
Justin G. Archman
Uchiha Lily
Uchiha Kasai
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 6:12 pm

Kasai çok yoğun bir antreman döneminden geçiyordu çünkü tek yapmak istediği şey artık gücüne güç katmaktı.Her nekadar şuanda yaşı küçükde olsa yinede herşeyi anlayacak kadar büyükdü ve bu sene akademiden mezun olucaktı yani neredeyse on iki yaşına basmıştı.Gücü her geçen gün artsa ve akademideki bütün ninjaların dikkatini çekse de o her zaman daha fazlasını istiyordu,gücünün ne kadar ilerleyebileceğini bilmek istiyordu.

Kafasını düşüncelerden arındırmalıydı her ne kadar soğukkanlı olsada şuanda kimseye ne amacını söyleyebilirdi ne de başka birşey yapabilirdi doğru zamanı bekliyordu ve bu henüz gelmemişti.Kendisini yürürken birden binaların arasında buldu oradan acele etmeden çıktı ve merkezde bulunan bir dükkana girip oturdu.Yapacağı pek birşey yoktu antremandan yeni gelmişti ve yeniden çalışmak için oldukca erkendi.
http://naruto.rpgwars.org
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 7:50 pm

Karanlıkta gölgelere sığınarak yürüyen Lily'yi gören yoktu.Simsiyah giysileri ve burun hizasına kadar çektiği kapşonuyla gölge gibi hiç ses çıkarmadan hızlı adımlarla yürüyordu.Nereye gittiğini bilmiyor olsa da..Sadece yürürken aniden esen sert bir rüzgar bir kaç koyu renk saç telinin parlayan gözlerinin önüne düşmesine neden oldu.Hiç aldırmasada bir ikinci kez esen rüzgar yüzüne çarpıp kapşonunun geriye savrulmasına neden olunca öfeli bir biçimde söylendi içinden..Yanında durduğu elektrik direğinin yanıp sönen titrek ışığında yüzüne düşen saçlarıyla ve kızgın ifadesiyle ürkütücü bir görünüm oluşturuyordu.Memnun bir biçimde gülümsedi.Hoşuna gitmişti bu "Ürkütücü görünüm"

Yürümeye devam edecekken cebinden düşüp havada pike yapan bir kağıt parçasını almak için çantasını yere bırakıp eğildi.Kağıdı alıp buruşturarak siyah pantolonunun cebine attığında doğrulmuş,çantasını almış yürüyordu yine..Bir süre yürüdükten sonra yakında tanıdık bir süliyet gördü.Yeterli olmayan ışık ve pozisyonu emin olmasını başta engellesede beyaz pantolonu ve üzerinde Uchiha amblemi olan mavi ceketiyle abisini tanımıştı.Hala durduğu gölgelerin arasından çıkarken saatlerdir ilk defa konuştu.

"Merhaba..Abi."
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:02 pm

Oturduğu yerde oradan geçen insanların mutluluk dolu suratlarına bakıyordu,mutlu ama bir o kadar da sahte suratlarına bakarken hepsinin ne kadarda şanslı olduğunu düşünüyordu.Belkide onun yaşadığı acıların herhangi birini yaşasaydılar bugün bu kadar neşeli olmazlardı.Onun duyduğu acıyı duyan bir kişi daha olduğunu duymuştu tabi küçük kardeşini saymadığı taktirde;bu kişi Sasuke'ydi.İkisininde neredeyse amacı aynıydı,sasuke ve kasai küçükken çok yakın arkadaş olsalarda şuanda ikiside farklı yerlerdeydi ve Kasai daha akademiye neredeyse yeni başlamıştı.

Kasai kendisini bildi bileli ailesinin öcünü almak istiyordu ve o karanlık anları hiç unutmayacaktı.Bunun intikamını almalıydı ama aynı zamanda kardeşini bunlardan da uzak tutmalıydı.O daha iyi yetişmesi gerekiyordu ailesinin ölümünden sonra ona sürekli bakmıştı ve onu da kaybederse ne yapacağını hiç bilmiyordu.Sürekli onu fazla korumacı olarak davranıyordu.O sırada arkadan ufak çıtırtıların olduğunu duydu yavaşca kafasını tam arkaya çevirmeden yana doğru çevirip baktı.Gelen kişi kardeşiydi;

"merhaba kardeşim, sabahtan beri seni arıyordum nerelerdeydin?"

dedi,onu merak etmişti ama oldukca soğuk konuşuyordu.
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:23 pm

"merhaba kardeşim, sabahtan beri seni arıyordum nerelerdeydin?"

"Ben..Akademiye kayıt oldum filan..Sonra da dolandım biraz işte.Yanlız kalmak istedim.Seni görmedim hiç"

Kopuk opuk verdiği yanıtlar her zamanki gibiydi.Ama sesi oldukça soğuk çıkan abisinin surat ifadesinde en ufak bir değişim olmamıştı.İzin almadan anına otururken gelip geçenlere bakan Lily onun bir şeyler söylemesini bekledi..
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:28 pm

"Ben..Akademiye kayıt oldum filan..Sonra da dolandım biraz işte.Yanlız kalmak istedim.Seni görmedim hiç"

Aslında Kasai'nin sorusu oldukca saçmaydı çünkü o da bütün gününü antremanda geçirmişti ama bugün birkez daha antreman yapacaktı eve dönemeden önce son bir antreman yapmalıydı.Hergün gerçekleştirmediği sürece antremanların bir önemi kalmazdı yakında çok büyük planları vardı ama henüz kardeşine bile söleyemezdi.Ona bir kez daha yüzündeki ifadesini hiç bozmadan

"şuan değil ama ben yanından ayrılırsam kendi kendine bakmayı öğrenmek zorundasın kardeşim...Antremanlarını düzenle yap ve akademiyi bitir ama kendini asla tehlikeye atma"

dedi sanki onun gideceğini bilmesini istiyor gibiydi ama bunu doğurudan söleyemezdi zamanı daha gelmemişti.
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:37 pm

"şuan değil ama ben yanından ayrılırsam kendi kendine bakmayı öğrenmek zorundasın kardeşim...Antremanlarını düzenle yap ve akademiyi bitir ama kendini asla tehlikeye atma"

Pehhh..Kardeşim aşağı kardeşim yukarı.Benim bir adım var Lily.Bunları söylememek için dilini ısıran Lily'nin düşünceleri devam ediyordu.Kendini tehlikeye atma.Çocuk değilim ki.Yani kendimi koruyabilirim ne bu korumacılık.Antremanları düzenli yapmasam burada ne işim olur.Hem..hem..Aklına gelen tüm düşünceleri savuşturan abisinin söylediklerindeki vurguydu.Sanki bir yere gidecek.Saçma.Yanından ayrılırsam filan..Çok saçma..Böyle düünceler içindeyken abisinin surat ifadesinin sertleştiğini fark etmemişti..
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:48 pm

"kendine gel ve dediklerimi düşün sadece,Lily"

dedi kardeşinin anlayıp anlamadığını bilmiyordu ama ailesinin öcünü alması için tek geçerli yol buydu ve bunu yapacaktı.Sandalyesine biraz daha yayıldı hava karanlık olduğu için etrafda birçok kişi çokdan dağalmıştı.Ama hala birçok dükkan açıktı ve müşterileri vardı.Yapması gerekini bilmiyordu gitmelimiydi yoksa kalmalımıydı...
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 8:55 pm

"kendine gel ve dediklerimi düşün sadece,Lily"

İrkilen Lily suratını asarak elindeki çantayı yere bıraktı.Düşen çantaın poff sesiyle düşmesine aldırmadan dikkatli bir şekilde abisine bakıyordu.Garip..Düşünceli biriydi her zaman ama bu kadar sinirli ve düşünceli olduğunu yeni görüyordu..Çok garip..Meraklı bir şekilde ona bakarken ben yanından ayrılırsam kelimeleri başını niçinde yankılanıyordu.Acaba-..Yok canım hayır..Kendisiyle mücadele ediyordu.Acaba düşündüğü doğru muydu ? Eğer öyleyse -ki sanmıyordu- neden ine olabilirdi ? Ama hayır..Öyle değildir..
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:02 pm

Kasai, hala bugün gördüklerini tam olarak sindirememişti eğer kendini tutmasaydı ağlayabilirdi.Kimse yerinde yoktu ve eskiden herkesin neşeyle dolaştığı clanın sokakları artık bomboştu.Sadece arada bir oradan geçen brikaç insan vardı ama onlarda daha önce orada ne olduğunu hatırlamak istemiyo gibiydiler.İtachi'nin yaptığı korkunç katliam herkesi ürkütmüştü.Bunun sorumlusundan er ya da geç intikamını alıcaktı ama şuanda bunlar için çok erkendi,o yüzden kardeşinin yere attığı çantasından gizlice bir resmi çıkardı ve daha sonra onu kendi ceketinin içine sakladı.Kardeşinin görmediğinden emin olup yeniden etrafdakileri izlemeye devam etti.
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:14 pm

Lily yanındaki kişinin ona sürtünmesinden haraket ettiğini anlayabilirdi.Ama ilgilenmedi.Ayağının dibindeki çantası haraket ettiğinde bile.Umrunda değildi hiç bir şey.Gözleri yarı kapalı bir biçimde gelip geçenlere bakarken düşünüyordu.Amacınnı..Küçüklüğünden beri hep ilk görev olarak benimsediği amacını.İntikamı..Öfkeli bir biçimde zaten kapalı olan gözlerini ıstı.Biraz önce ışığı bozuk sokak lambasının altında düşürdüğü kağıdı cebinden çıkardığındaysa abiside o da konuşmadan geçirilen belki yarım saattir aynı şeyi yapıyordu.Buruşuk kağıdı eliyle bi riki kez düzelttikten sonra ortaya çıkan fotorafa baktı bir süre.Her eyin güzel olduğu günlerden kalmış ufak bir parça.Fotorafta dört kişi vardı.O,abisi ve..Anne ve Babası..Fotorafın durduğu elini yine yumruk yaparken kağıdın yırtılma tehlikesi umrunda değildi.He rzamanki öfkesi doldurmuştu içini yine..Onlar..Bunu haketmiyorlardı...Yine az önce baktığı yere baksada zihnindeki görüntü resimdekiydi..
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:19 pm

"onları özlüyorsun öyle değilmi?Bunu dışına vur içinde tutman senin için pekde iyi olmaz"

dedi sanki onun yapmadığı birşeydi o sürekli bütün nefretini içinde tutmuştu ta ki patlayana kadar ama tutmaya da devam edicekti.Zamanı geldiğinde artık intikamını aldığında,herşey geride kaldığında,rahatladığında kardeşinin yanına dönebilirdi ve clanı yeniden yaşama dön dürebilirlerdi.Kasai bir elini ceketinin içindeki resmin üzerine koydu,ne kadar sinirli olursa olsun kardeşini asla bırakmamıştı ve belkide çok kısa bir süre sonra ondan ayrılacaktı.Nasıl hissedeceklerini bilmiyordu bir yarısı hep onun yanında olacaktı ama gitmek zorundaydı en azından başka bir yol olmadığı sürece kafasında hep bu olacaktı.
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:23 pm

"onları özlüyorsun öyle değilmi?Bunu dışına vur içinde tutman senin için pekde iyi olmaz"

Sanki çok kolaydı.Öfkeli bir şekilde bunu düşünen Lily dilini tutmayı becermişti yine de.

"Bazen konuşmamak daha iyidir.Bilmiyorum.Seni örnek alsak.."

Yaptığı yorum dolaylı ve geçiştirme şeklind eolmuştu.Elindeki resme bakarken içine dolan öfkeyi abisine kusarsa..Hiç iyi olmazdı.O yüzden sakinleşme yönünde umutsuz bir çabası vardı.Kızmamalıyım.Onunla ne alakası var ki..
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:28 pm

Kasai kardeşinin üstüne gitmesi gerektiğini düşünüyordu.Eğer o bütün nefretini kusursa biraz olsun rahatlayabilirdi ve kafasını bu düşüncelerden uzaklaştırabilirdi belkide...belkide bunu ayrılmadan önce yapmalıydı çünkü ona nefret beslerse gitmesine üzülmezdi.Bu gerçekten güzel bir fikirdi Kasai düşünceli bir şekilde kardeşinin yüzüne baktı ve

"beni örnek alman iyi birşey ama sen kendi yolunu çizmelisin Lily,her neyse"

dedi ve kestirip attı.Öylece orda durmak istiyordu şuanda tek istediği biraz olsu huzurdu nasıl olabileceğini bilmiyordu ama öle olmasını istiyordu.
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:34 pm

"beni örnek alman iyi birşey ama sen kendi yolunu çizmelisin Lily,her neyse"

Lily güldü.Ama mutluluk değil sinirle.Dersler..Sürekli aynı öğretici şeyler fenalık getirmişti.Ama abisinin amacını biliyordu..Buna kanmazdı..Öfkesini içinde tutup gerektiğinde patlamayı silah haline getirmişti.Bundan vazgeçmeyede niyeti yoktu..Sadece çalışmak ve seviye yükseltmek sonra da seviye atlayarak en sonunda istediği intikamı almaktı.Alacaktı da...
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:42 pm

Kasai sanki kız kardeşinin ne düşündüğünü anlamış gibi son olarak bir cümle daha söleyecekti ama bunu onun düşüncelerini okuduğu için değil kendi amacı olduğu için söylüyordu,Lily'nin onun peşinden gelmesini istemiyordu

"sakın intikam peşinde koşma"

dedi düşünceli bir şekilde ama biraz da olsun sert bir bakış atmıştı kardeşine onun konuşmasını bekliyordu.
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:49 pm

"sakın intikam peşinde koşma"

"Neden ? Sonuçta senin de yapmak istediğin bu,değil mi ? "

Sinirli bir şekilde konuşurken az önceki düşüncelerinden eser kalmamıştı.Neden bu kadar uğraşıyordu onla abisi anlasa..
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:52 pm

"benim amacımla senin amacın bir değil...sen sadece burada kal ve güzel bir yaşam sür hiç uğraşmana gerek yok"

Kasai'nin ses tonu gittikce biraz daha sinirleniyordu, ama ne olursa olsun kendi sakinliliğini korumalıydı ve soğukkanlılığını eğer bunlar olmasaydı belkide buralara bu kdar azim ve çalışmayla gelemezdi.Kendisini geliştiremezdi,hiçbirşey yapamazdı...
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 7:03 pm

Justin elleri cebinde kafası yere bakarak ilerliyordu.Konoha'nın kalabalığı onu bunaltmıştı elinde değildi kalabalıkın icinde inanılmaz derece sıkılıyordu.Yanlızlığı seviyordu.Arkadaşlarının hepsi kum köyünde öldüğünden beri yanlızlık onun icin bir tarz haline gelmişti.Justin bunları düşünürken seslerle düşüncelerinden uzaklaştı.İki kişi hararetli bir şekilde kavga ediyordu.Justin kavgalarına anlam verememişti.Ama Bir tanesini tanıyordu.Bir düşündü."u..uc.uci yok yok uchiha kasai olmalı"dedi.Duyduğuna göre Kasabanın en eski ve en güclü clanının son kişilerindendi.Biraz Daha ilerledi.onları görebilecek bir yere oturdu.Bir Yandan onları izliyordu bir yandanda can sıkıntısını nasıl bir yöntemle gecireceğini düşünüyordu.

Bir anda aklına babası gelmisti.Acaba Napıyordu.Kac ay olmuştu gideli.Justin kac aydır o gelicek diye kendini avutuyordu her ne kadar gelmiceğini bilsede büyük bir ninja olmak gibi bir hayali yoktu.Güçlü olsun yeterdi.Büyük Bir Ninja olmak ona ün getiricekti cok güclü bir ninja ise saygı getirecekti işte Justin Bunu istiyordu büyük gücü Kasai'nin yüz hatlarından sinirlendiği acıkca belli oluyordu.Ama Konustuğu kızı cıkaramamıstı."Belkide o da Uchiha cLanından dır olamazmı"dedi kendi kendine.İlk defa bu kadar konusmustu.Gene Derin bir sessizliğe boğulan Justin kafasını diğer tarafa cevirdi kimi insanlar konusuyor kimileri ise alışveriş yapıyordu.Konoha'ya geleli 6 ay olmustu daha arkadas yapmamıstı gerce bundan mutluydu.Ama Savaşta illa bir dost gerekecekti Justin bu yüzden kendine bir arkadaş değil bir dost arıyordu.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 7:25 pm

Kasai konuşmasının arasında oraya gelen bir çocuğu görmüştü.Onu biraz süzüp onların net olarak görebileceği bir masaya oturmuştu.Çocuğun kötü bir niyeti yok gibiydi,herkes gibi o da şaşırmıştı büyük bir ihtimalle uchiha gördüğüne ama yinede içinde ona karşı iyi bir his vardı.Yıllardır böyle birşey hissetmemişti,kardeşinden başka dostu neredeyse yoktu.Çünkü onun bütün arkadaşları ailesindendi ve geri kalanlarlada uzun süredir görüşmediğinden ne yaptıklarını bilmiyordu.Çocuğu yanlarına çağarmak için ona el salladı ve gelmesini beklemeye başladı.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 8:22 pm

Justin iki kişiyi gözlemekten vazgecip etraftaki diğer kişileri gözetliyordu.Daha kimseyi tanımadığı icin yabancılık cekmesi cok normaldı.3 ay evden hic cıkmamıştı.Justin Etrafa bakarken,Kasai denilen cocuğun kendisine el salladığını gördü.Gel anlamında işaret yapıyordu.Justin Her Zaman Tedbirli Davranmayı Severdi.Arkadaki kunailerini kontrol ettikten sonra yavaşca Kasai denilen cocuğun yanına gitti.Yanında durduğunda ilk bi kac dakika kasai'yi Süzdü.Artık konusmalıydı bugün kendini cok yormustu.Konusmaktan sıkılıyordu.Ama bu cocukta değişk bir elektrik vardı."Selam Ben Justin" dedi.Yanındaki kıza baktı.Ona Birşey dememişti.Etrafını süzmeye devam ediyordu.Cocuktaki kin duygusu 5 yaşındaki cocuğa bile gecebilecek kadar dolu idi.Justin gibi idi kinli ama nefret duymuyordu.Kin ve intikam Justin icin vazgecilmez iki şeydi.Neden olduğuu bilmesede cocuğa kanı ısınmıştı.Güclü birine de benziyordu.Kimseye Farkketirmeden elini kunailerden cekti.Karşısındaki Cocuğa Elini uzattı."Sende Kasai olmalısın uchiha kasai" dedi.Justin uzun zaman sonra ilk defa gülümsemişti ama o da belli belirsiz."Uchiha Kasai Uchiha cLanının son kişilerinden bir tanesi" dedi."Ben daha yeni geldim o yüzden herkezi yavaş yavaş tanıyorum ama sizi herkez konusuyor" dedi.Justin kibirlileri ve züppeleri sevmezdi.Ama Bu cocukta değişk birşeyler vardı bunu kendisine gecirmişti.Galiba iyi dost olucaklardı bunu hissedebiliyordu.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 8:30 pm

Kasai çocuğa el salladıktan sonra onun gelmesini bekliyordu.Bu tür şeyler ona göre değildi yeni birileriyle tanışmak ya da onun dışındaki şeyler ama bu çocuğa nedense kanı ısınmıştı.O yüzden pek birşey sölemeden devam etmişti onu beklemeye çocuk yavaşca onun yanına gelmeye başlamıştı onun bir eli sanki birşey tutuyor gibi duruyordu.Kasai pek aldırış etmedi ama yinede kardeşinin korunması için gözünü ondan ayırmıyordu.Çocuk yanlarına oturunca onu bir kere süzdü sonunda tanışma faslına gelmişlerdi.Kasai çocuk kendini tanıttıktan sonra pek fazla bir tepki vermemişti bu onun şuana kadar bozulmayan bir özelliğiyde ve sadece ona karşı yapmıyordu bunu ama çocuk elini uzattığı zaman eline biraz baktı ve yavaşca elini kaldırıp onun elini sıktı.O sırada "bende Kasai...Uchiha Kasai..." çocuğun bir dahaki konuşması onu biraz sinirlendirmişti ama yüzünde en ufak bir ifade yoktu buna bağlı olarak konuşmaya başladı "sağol...Akademidesin sanırım sende bizim gibi,peki seni buralara ne attı?Sen benim hikayemi biliyorsun" dedi ve onun konuşmasını beklemeye başladı.
Uchiha Lily
Genin
Genin
Uchiha Lily

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 8:33 pm

"benim amacımla senin amacın bir değil...sen sadece burada kal ve güzel bir yaşam sür hiç uğraşmana gerek yok"

Lily cevap vermedi.Gerek bile duymamıştı.Abisiyle arasındaki bir yaş fark olmaz olsaydı.Küçük olanın dezavantajları vardı,çok dezavantaj..Sinirli bir şekilde elindeki buruş buruş olmuş resimle oynarken bunun adil olmadığını düşünüyordu.Abisinin görevi gibiydi intikam almak,yada benzeri şeyler.Ama ondan beklenene bak.Güzel bir yaşam kurmakmış Pehh..İstemem kalsıN.Rahatına düşkün yada konfor düşkünü biri değildi.Her ortama uyum sağlayabilen bir yapısı vardı.Aslında hazırcevap biriydide ama..Tartışmak yorucu bir şeydi ve şu andad ihtiyacı yoktu.O sırada abisinin dikkatle baktığı onlara bakan ve hiç gözünün tutmadığı çocuğu fark etti.Nedense hiç gözü tutmamıştı.Hiç..O ters ters bakarken çocuğa gelmesi için el sallayan abisineyse inanmaz gözlerle baktı.Ya neden..Fikrini bile sorma gereği duymamışmıydı ? Lily özellikle birini gözü tutmassa çok mesafeli biriydi.En guru duyduğu özelliği değildi ama böyleydi.O yüzden ters bakışlarını sürdürerek kendi görüşüne göre uzak dur mesajını verdi ve gelip gelmeyeceğini merak ederek beklemeye başladı.Gelmemesini umuyordu..
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 8:49 pm

Justin Kasai'deki Tavırlardan bir değişiklik olduğunu sezebilmişti.Bu Ara caktırmadan arada bir yandaki kızı süzüyordu.Negatif enrjiyi alabiliyordu.Kasaidende tam tersi pozitif enerjiyi.Justin böyle şeyleri hic aldırmazdı.Arkasındaki Taşa Oturdu.Bir Kac dakika hic konusmadı.Bu ona bir enerji depolamıştı.Artık Konuşma Zamanı idi."Beni Buraya Getiren şey azim en güclü olmak ama en büyük ninja olmamak babamı bulup oldürmek ama acı cektirerek" dedi.Gözlerindeki kin görülebilecek kadar artmıştı.Bir anda aklına daa Justin 5 yaşındayken babasının annesini öldürüşü aklına geliyordu.Babası bir missing-in di."Amacım belli değil ama emelim belli babamı öldürmek" dedi.Sinirlenmişti.Arka Cebiden bir kunai cıkardı elinden cıkardı bunu sinirlendiği zaman yapardı.Bir Kavga Cıkması icin Dua ediyordu.Yoksa Sinirini kunai'den Cıkartıp Bir Tarafını kesicekti."Babam Bir Missing-in" dedi.Kunai'yi fazla bastırdığı icin elini kesmişti.Ama Justin hic bir tepki vermemişti.Elinin kesildiğini hissetmemişti bile her ne kadar derin de olsa."Bunu anlamak kolay değil Kasai hic olay değil intikam denilen varlık cok değişik birşey" dedi.Daha Sonra Tekrar sustu.Bu sefer hic konuşmayacağı belli idi.Yandaki kıza baktı.Cok Güclü bir elektrik yoktu.Ama onu cok sevmemişti.Kunai'yi göstererek "Bu annemin kunaisi bunu babama soktuğum an intikamım o zaman alınmış olucak ve işte o zaman diğer kişilerin korkması gereken bir kişi daha dünyada var olmuş olucak" dedi.İlk defa bunları birine anlatıyordu hemde tanıştıkları 15 dakika olmayan birine anlatıyordu ...
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 8:57 pm

Kasai olanları çok sakin bir şekilde dinlemişti çocuğu bugünkü dersde de görmüştü başlarda pek iyi sayılmazdı ama devamını bilmiyordu çünkü ilk seferde başarıp oradan gitmişti.Justin'in anlattıkları ona pekde yabancı gelmiyordu çünkü onunda sadece anne ve babası da değil, bütün clanı yok edilmişti hemde yine clandan biri tarafından ki en çok da ona bu koyuyordu.Kafasını düşüncelerden ayırmaya çalıştı ve bunu da başarmıştı,yeniden Justin'i dinlemeye koyuldu ama gözüne onun elini kunai ile kesişine takılmıştı.Bu onu çok etkilemesede yinede pek sağlıklı bir hareket değildi.Justin'e karşı hikayesinden dolayı bir saygı ve bir sevgi beslemişti.Hikayelerinin aynı olmasıydı belki onu Kasai'ye çeken ama bunu hiç bilemeyeceklerdi.Justin'in son sözünden sonra kasai ona susması için bir işaret yaptı ve "bu burada konuşalacak birşey değil...daha sonra konuşuruz" dedi.Bir yandanda kardeşinin konuşmasını bekliyor gibiydi
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Konoha Merkezi Empty
MesajKonu: Geri: Konoha Merkezi   Konoha Merkezi Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 9:09 pm

Justin Kendini alamamıştı.Daha devam edicekti ama Kasai ile kendine geldi."Doğru" dedi.Elini kestiğini ve acısını yeni farketmişti.Acısını göstermicek kadar kendini bilen biri idi yüz ifadesini hic bozmadan bir pecete alıp hemen parmağına sardı.Kunai'yi arkadaki yerine koymuştu."Buradakiler Nasıl biri acaba" dedi icinden.6 aydır hic cıkmıyordu şu son 5 gündür cıkıyordu.Tam 6 ay aslında Justin'e her ne kadar tatil gibi gelsede genede uzun bir süre idi.Abisindende haber alamıyordu.Galiba burada yanlız gibiydi.Tek başına idi Justin icin uzun sürecek bir tatil idi.Böylece daha rahat calışabilirdi ona karışan olmazdı onu kızdıran olmazdı."Bugünkü görevi cok erken bitirdin cok güclüsün" dedi.Biraz sustuktan sonra "Tahminimden de fazla güclüsün" dedi.

Konoha Merkezi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Suna Merkezi
» Konoha Akademisi