Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uzumaki Yuugan

2 posters
YazarMesaj
Uzumaki Yuugan

Uzumaki Yuugan

Uzumaki Yuugan Empty
MesajKonu: Uzumaki Yuugan   Uzumaki Yuugan Icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 7:08 pm

Kendi hayat hikeyesi ile ilgili pek birşeyler hatırlamıyordu tek hatırlayabildiği 5 yaşındaki kısa bir anısıydı:
"Annemle beraber yürüyorduk.Diğer çocuklarla oynamaya gidiyordum.Babamında yanımda olmasını isterdim ama bir göreve gitmişti üst derece bir jounindi.Buna alışıktım ama yinede içimde kötü bir his vardı.Babam bana 2 gün içinde döneceğini söylemişti.2 gün değil 1 hafta beklemiştim ama babamdan hala haber yoktu.Dışarıya bir gözatmak için baktım.Annem koşarak ve ağlayarak geliyordu.Eve geldiğinde 1 belkide 2 gün ağladı 3. gün ise bana o acı haberi verdi.Babam ölmüştü o yoktu.Artık herşeyden nefret ediyordum hepsinden annemden bile hiçbirini istemiyordum.Tek hissettiğim acıydı.Bu acı ertesi gün dahada arttı.Annem tek varlığım,kalan tek varlığım.Kaybolmuştu puf yok olmuştu gitmişti bitmişti.O günden sonra hiçbirşeye gülmedim ağlamadım üzülmedim ürkmedim korkmadım sevinmedim.Çünkü artık kimsem yoktu.Dünyaya nefretle bakıyordum.Tek istediğim güç ve nefretti.Annemi babamı hiç kimseyi hatırlayamıyorum ondan öncesini hatırlayamıyorum.
Bu anısı onu hep güç istemeye yöneltti.Belki o mutlu Yuugan'ı yokeden adamı bulabilirdi.Bulduğunda hazır olmak istiyordu.Bulduğunda onu yok etmek istiyordu
Uzumaki Yuugan

Uzumaki Yuugan

Uzumaki Yuugan Empty
MesajKonu: ups   Uzumaki Yuugan Icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 7:14 pm

out:özür dilerim ama ben kendi hikeyemi yayımladım kural dışı ise silebilirmisiniz?(daha yeniyimde)
sasuke999

sasuke999

Uzumaki Yuugan Empty
MesajKonu: Geri: Uzumaki Yuugan   Uzumaki Yuugan Icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 9:51 pm

olsun onaylandı.
http://naruto.yetkin-forum.com
Uzumaki Yuugan

Uzumaki Yuugan

Uzumaki Yuugan Empty
MesajKonu: Geri: Uzumaki Yuugan   Uzumaki Yuugan Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 8:31 pm

çok saolun

Uzumaki Yuugan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uzumaki Yuugan
» Uchiha Lee vs. Uzumaki Yuugan
» Uzumaki Ririshii
» Uzumaki Natura