Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kunai antrenmanı

4 posters
YazarMesaj
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Kunai antrenmanı Empty
MesajKonu: Kunai antrenmanı   Kunai antrenmanı Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 12:50 pm

Onibu evden hızlıca çıkıp buraya gelmişti. Fakat kahvaltıyı bırakmamıştı. Kahvaltısını yapmadan evden pek çıkmazdı.Cebinden kunailerini çıkardı.Ağacın birinden bir yaprak koparıp ağacın ortasına tutturdu.Arkasında döndü ve derin bir nefes aldı.Vücudundaki çakrayı hissetmeye çalıştı.Hissediyordu.Çakra vücudunda dolaşıyordu.Daha sonra yerden bir kunai aldı ve hızlıca arkasına dönüp kunaiyi fırlattı.Karavana!Hemen gidip yerden kunaiyi aldı ve ağacın birinin dibine uzandı…
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Kunai antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Kunai antrenmanı   Kunai antrenmanı Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 5:37 pm

Justin Etrafta Dolaşırken Konoha Ormanını Gezmeye Karar Vermişti.Konoha ormanı Justin'e cok güzel gelmesede yanlız olduğu icin mutluydu.Biraz İlerledikten sonra Kunai Sesleri duymaya başladı.Hemen Bir Ağaca cıkıp Etrafı Gözetlemeye Başladı.Chakra Eğitimindeki Cocuktu bu Onu biraz izledi kunai atıyordu."Ahmak bu yavaşlıkta calışırsa bundan hic birşey olmaz" dedi.Justin Cocuğu Biraz daha izledikten sonra konoha ormanından ayrılmaya karar verip oradan ayrıLdı...
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Kunai antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Kunai antrenmanı   Kunai antrenmanı Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 6:03 pm

out:Justin ben sadece bi kere attım sonra ağacın altına yattım lol! lol! lol!
Hyuuga Kenshin
Genin
Genin
Hyuuga Kenshin

Kunai antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Kunai antrenmanı   Kunai antrenmanı Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 6:51 pm

Kenshin ağacın birinde uzanmış ağacın altında uzanmış çocuğu izliyordu bir an aklından" Karavana ama yinede çok iyi bir şekilde attı" diye geçirdi ardından arkasından bir ses duydu başka bir çocukta uzanan çocuğu izliyordu bir süre izledikten sonra çocuk gitti Kenshin ağaşta uyumaya karar verdi ve biraz kestirmek üzere başındaki şapkayı yüzüne doğru çekti.
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Kunai antrenmanı Empty
MesajKonu: Geri: Kunai antrenmanı   Kunai antrenmanı Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 10:36 pm

Heduan ormana gelmiş kunai calısmak için yer arıyordu yavaşca ilerlerke konohadan birini ağacın altında uyurken gördü yanına gitti ''hehe selam dostum'' dedi.... cvp gelmedi ilerdeki ağaçlara kunai atmaya başladı.Her atışta atış hızı artıyordu garip garip şekillerle ağaçları vurmaya calısıyordu tek el üstünde,gözü kapalı,serçe parmagıyla,ters takla atarken hepsi ağaca çarpıyordu ama hepsi isabetsiz şekilde yere düşüyordu ve ''OOOFFFFff'' layarak yere kendını attı.Yanındakıne ''hey dostum hala uyuyormusn dostum'' dedi

Kunai antrenmanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-