Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

7 noLu oda

2 posters
YazarMesaj
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

7 noLu oda Empty
MesajKonu: 7 noLu oda   7 noLu oda Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 10:59 pm

Justin Aldığı ağır hasarlar yüzünden hastaneye alınmıştı iki yada üc kere kacmaya calışsada medical ninjalardan yediği jutsular yüzünden denemeleri başarısız olmuştu oda daha fazla zorlamayıp kaderine razı olmuştu.Hastane Justin'a hep annesinin ölümünü hatırlatırdı en azından öcünü azda olsa abisini öldürerek almıştı ama asıl abisini öldürerek alıcaktı Odanın soğukluğu Justin'in tüm yorganı full time üstüne cekmesini sağlamıştı."Ah ulan seni bidaha yakalamayım bundan daha beter etcem neyse" dedi kızgın bir ses gercekten chuunin savaşında kapıştığı cocuk onu cok olmasa bile zorlamıştı."Kasai,Ne Yaptı acaba" dedi meraklı bir sesle kendi kendine O an da iceri bir medical ninja girdi Justin Kendini tekrar zorladı "Uchiha Kasai Macı ne oldu" dedi istifini bozmadan Medical ninja Justin'ı süzdü "Cocuk'un iki kolu kırıldı mide kanaması var yüzü darma dağınık" dedi.Justin bile o an tırsmıştı "Manyağa Bak" dedi ve Medical ninja cıktıktan sonra tekrar gözlerini kapadı...
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

7 noLu oda Empty
MesajKonu: Geri: 7 noLu oda   7 noLu oda Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 11:05 pm

Kasai maçtan yeni çıkmıştı gülümseyerek içeriye girdi elinde bir hediye yoktu sadece ziyarete girmişti, ne de olsa Justin en yakın dostuydu.Yanına ilerledi ve oradaki yatağın ucuna oturup "böyle olacağını tahmin etmemiştim,formdan düşmüşsün" dedi yüzünde bir gülümseme ile Justine doğru
http://naruto.rpgwars.org
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

7 noLu oda Empty
MesajKonu: Geri: 7 noLu oda   7 noLu oda Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 11:27 am

"Tüm Suc Benim İlk dakikalarda Cok Haifife aLdım onu" dedi Justin üzüntülü bir ifade ile."Ama Daha Sonra işi ciddiye aldım şimdi bir omu
zumu cevrimdısı göğüsündede yarık var"dedi şeytani bir gülümsee ile.Kendini biraz daha doğrulttu artık oturuyor durumdaydı."Sen adamı bitimrissin adamda ic kanama falan var dedi medical ninja" dedi Justin Alaycı bir ifade ile.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

7 noLu oda Empty
MesajKonu: Geri: 7 noLu oda   7 noLu oda Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 12:23 pm

Kasai,Justin'in söylediklerine karşılık olarak yeniden o anı düşünmeye başlamıştı gerçektende olay kendi kontrolünden çıkmıştı neden olduğunu bilmiyordu ama neredeyse bütün nefretini o ninjanın üzerine kusacak gibiydi.Kaldıkları odanın kapısının önünden geçenbir medical ninjanın ayak sesleriyle kendisine geldi.Justin'e dönerek düşünceli bir tavırla "kendimi kaybettim,bütün clanımın öcünü ondan alıcakmış gibi hissettim kendimi...İsteyerek olmadı...Herneyse asıl sınav şimdi başlıyo eleme dövüşleri bitti kimin kiminle savaşacağı meçhul" dedi
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

7 noLu oda Empty
MesajKonu: Geri: 7 noLu oda   7 noLu oda Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 12:29 pm

Justin Şeytani Bir gülümseme ile alaycı bir sesle "Senle hayatta istemem bana da işkence edersin"dedi gülerek.MedicaL ninja içeri girmişti bile "Justin artık isin bitti gidebilirsin" dedi medical ninja.Justin Tamam anlamında Kafasını Salladı.Yavaşca Yorganı actı.Kendini Muhteşem hissediyordu."Şurdan Gidip Ramen Yemek istiyorum" dedi."Gelirmisin" dedi Kasai'ye Justin...
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

7 noLu oda Empty
MesajKonu: Geri: 7 noLu oda   7 noLu oda Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 12:36 pm

Kasai'ninde karnı oldukca acıkmıştı o yüzden Justin'in teklifine kafasını evet anlamında salladı ve kalkıp ramen yemeye gittiler...

7 noLu oda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2 Nolu Oda