Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2 Nolu Oda

2 posters
YazarMesaj
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

2 Nolu Oda Empty
MesajKonu: 2 Nolu Oda   2 Nolu Oda Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:40 pm

Medical Ninjalar kasai'yi buradaki yatağın üzerine bırakmış ve onun diğer yaralarınıda iyileştirdikten sonra gitmişlerdi.Kasai hala uyuyordu...
http://naruto.rpgwars.org
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

2 Nolu Oda Empty
MesajKonu: Geri: 2 Nolu Oda   2 Nolu Oda Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:44 pm

Justin esneyerek iceri girdi herzamanki gibi elleri cebinde idi kafa koruyucusu bir gözünü kapamıştı bu ona değişik bir hava veriyordu.Kasai'nin yanındaki sandalyeye oturdu."Sana hic bişey almadım" dedi sesinde hic bir ifade yoktu."Cünkü bunu hakkettin"dedi sesindeki sitem cok belli oluyordu."insan benide cağırırdı" dedi."O mühürü bilmiyorum ama medical ninjalar bu mühür sn istemediğin sürece acılmazmış" dedi.Justin bunu söylerken sözlerinde merak bilgisizlik ve kararsızlık cok belli oluyordu."Ama senin şu an bir hasta olarak dinlenmen lazım" dedi sandalyeye dahada yayılmıştı sesinde alay vardı amacı son söylediği sözü dikkate almaması idi.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

2 Nolu Oda Empty
MesajKonu: Geri: 2 Nolu Oda   2 Nolu Oda Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:03 pm

Kasai rüyasında Orochimaru'yu görmüştü onu ısırmasını ve diğer bütün olayları ama sürekli aklında olan iki şey daha vardı bütün takımın kurtulup kurtulmaması ve Karasu'ydu.Az çok Karasu'nun onun için kendi hayatını riske atmasını hatırlıyordu ve onun kendisini almamaları için söylediği birkaç şeyi aklından çıkaramıyordu.Sonunda yanına birisinin geldiğini seslerinden anlamıştı gözlerini yavaşca açtı ve kimin geldiğine baktı.Önce biraz bulanık görmüştü ama daha sonra bunun Justin olduğunu anlamıştı.Olduğu yerde doğruldu artık boynundaki işaret çok yanmıyordu.Bunun neşesiyle Justin'e hafif gülümsedi ve "Orochimaru'yla karşılaştıkta,anlayacağın sıradan bir gündü tabi bunu saymazsak" dedi boynundaki seal'ı göstererek "herneyse herkes kurtuldumu...Kasura iyimi" dedi merakla Justin'e bakıyordu.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

2 Nolu Oda Empty
MesajKonu: Geri: 2 Nolu Oda   2 Nolu Oda Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:09 pm

Justin gülümserken Kasai'nin sözlerini dinledi.Karasu dediğini duymuştu.İlk başta birşey demedi."Sakın ondan hoslanıom deme " dedi.Gercekten cok zor bir duruma düşerdi ya hayatında ender arkadaşlarından birini yada hoşlandığı kızı secmek zorunda kalıcaktı.İlk sorduğu soru Justin'in karasu ile düşüncelerini acıklıyordu."hııı.şe.yani iyi galiba bilmiyorum ben direk buraya geldim" dedi her zaman ki suratsız ifadesi geri dönmüş gibi idi.Bir An Hic birşey konuşmamıştı.Eline bir kunai almıştı ceviriyorurdu ama sadece ceviriyordu.Sandalyedeki oturuşunu düzeltmişti ama değişik bir ifade vardı gülümsüyor gibiydi.Ama Gercekten Justin'in keyifli hali gitmişti.Bir Anda ayağı kalktı."Ş.şşey ben gitsem iyi olucak Kasai sende iyileş hokage seni bekliyor" dedi.Hızlıca Oradan uzaklaştı.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

2 Nolu Oda Empty
MesajKonu: Geri: 2 Nolu Oda   2 Nolu Oda Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:13 pm

Kasai ondan hoşlanıyomusun sorusunu duyunca hafifce gülümseyip kafasını kaşıdı.Artık kendisini daha iyi hissediyordu ve kimse onu burada tutamazdı.Kıyafetlerini üzerine giyindi ve hızlıca hokage'nin yanına doğru yola çıktı...

2 Nolu Oda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 7 noLu oda