Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hokage Binası

+3
Uchiha Onibu
Tanshin Ryokouka
Uchiha Kasai
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 4:01 pm

...
http://naruto.rpgwars.org
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:52 pm

Hokage odasında oturmuş görevden gelecek kişileri bekliyordu...
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:54 pm

Tanshin herkesten önce yola çıktıgı için digerlerinden biraz erken gelmişti.İçeri onları bekleyip girmek arasında kararsızdı ve sonunda onları beklemekten vazgeçip kapıyı çaldıktan sonra içeri girdi.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:05 pm

Hokage kapının çalınması ardından kafasını oraya çevirdi ve gelen kişiyi beklemeye başladı.Bu hyuuga'ydı görevdekilerden bir tanesi ona içeri girmesini söyleyerek koltuğunu ona doğru çevirdi "orada neler oldu??Kasai nasıl?Görevi tamamladınız mı?" dedi
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:13 pm

Tanshin hokagenin özellikle son söyledigi sözden sonra kafasını öne egmişti.Çünkü görevlerini tamamlayamamışlardı.Ama artık önemi yoktu Tanshin olanları anlatmaya başlamıdı
"Kabutoyu bulduk efendim,bu sırada baska bir adamda bizden yardım istemişti 2 gruba ayrılıp bir grup adamı kurtarmak ötekide kabutonun peşine düşmeye gitti.Ben 2siylede gitmeyip olayları izliyordum.Adamı kurtarmıştık,diger taraftan kabutonun yanında Orochimaru belirdi.Bir kavga oldu bu kavga sırasında Orochimaru Kasaiyi boynundan ısırdı.Sonra işimizi bitirdik deyip kaçtılar.Baska bir grup birileri daha geldi sonra onlarda hemen kaçtılar.Sonra medical ninjalar ve iki chuunin daha geldi ve kasaiyi hastaneye götürdüler.Olanlar bunlar efendim" dedi.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:20 pm

Onibu kapıyı çaldı.Sonra içeri girdi.Tanshin de oradaydı."Merhaba efendim." dedi ve oradaki koltuğa oturdu.
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:24 pm

Hokage yerinden bi anda fırlayıp yumruğu sertçe sıktı ve Masaya indirdi.Orochimaru nun planını anlamış gibi bir hali vardı.Kahretsin!!dedi ve Tanshin e doğru bakarak Kasai iyi mi ? diye sordu.Görevi tamamlayamadıklarına kızmamıştı çünkü Orochimaru gelip bütün planları al üst etmişti.Bundan sonra köyde daha çok tedbir alması gerekecekti.Ardından Onibuyu gördü ve Merhaba ...dedi ve Tanshin den gelecek yanıtı beklemeye başladı.
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:28 pm

Tanshin hokagenin tepkisi karşısında biraz sinmişti.Ama yinede cesur durmaya çalışıyordu,kendisini toparladıktan sonra
"Medical ninjalar kasaiye bir seal yaptıktan onu hastaneye götürdüler.Bu sırada cursed sealı kendi istemedikçe açamaz ve o iyi gibisinden birşeyler demişlerdi efendim" dedi.
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:37 pm

Hokage ,Tanshinin sözlerinden pek tatmin olmamıştı.İşaret ve baş parmakları ile başşını biraz ovup,derin bir off çekti ve bu 2 genç ninjaya sinirli sinirli bakarak Onibu,köydeki güvenlik önlemlşeri arttırılmaya çalışılsın bundan sonra köyün kendini missing-ninlerden ve Orochimarudan daha çok koruması gerekecek.Tanshin Senden de Kasai iyileşince onu alıp yanıma getirmeni istiyorum!!Şimdilik çıkabilirsinizdedi ve Köy manzaralı olan Hokage odasından Köyü seyretmeye koyuldu.
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:40 pm

Tanshin hokageye bakıp "Emredersiniz efendim" deyip odadan çıktı.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:41 pm

"Emredersiniz sayın hokagem!" dedi Onibu ve dışarı çıktı.Düşünceliydi.Durum bu kadar kötüydü demekki!Bu düşüncelerle konoha sınırına ilerliyordu.Oradaki ninjalara hokagenin emirlerini iletecekti...
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:41 pm

Kasai kendinden emin bir şekilde hokage'nin odasına doğru ilerliyordu kapıdakiler ona ters ters baksalarda o aldırış etmeden kapıyı çalıp içeriye girmişti bile,diğerlerinin çıkmasını bekleyip "beni çağarmışsınız" dedi.
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:47 pm

Hokage nin sırtı Kasaiye dönüktü.Bi anda Kasai nin sesini duyunca irkildi ve ona doğru heyecanla dönerekEvet Kasai...Öncelikle geçmiş olsun!Şimdi sana soracağım soruları cevaplamanı istiyorum.Orochimaru,savaş sırasında birşeyler dedi mi?Planları hakkında birşeylerden bahsetti mi veya garip davranışlar içerisinde miydi? dedi ve ağır hareketlerle ve Kasai nin suratındaki o anlamsız ifadeye kitlenerek sandalyesine oturdu.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:53 pm

Kasai masaya doğru biraz daha yaklaşıp konuşmaya başladı "bizi kabuto peşinden göndermeniz oldukca tehlikeliydi yanımda beş tane genin vardı ve bu geninleri tek baıma korumak zorunda kaldım ama başlarına birşey gelseydi hepsi benim suçum olucaktı" diyerek sinirli bir şekilde Hokage'ye bakmaya başladı "Orochimaru'yu yakaladım ve yaktım ama derisini değiştirdi o saldırıdan bu kadar kolay kurtulduğuna göre köye saldırırsa ne yapıcağımızı düşündünüz mü?Neden olduğunu bilmediğim bir şekilde benim peşimde ne istediğini bilmiyorum ama beni ısırdığına sevinmişti...Efendim" diye son kelimesini vurgulayarak sölemişti
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:03 pm

Hokage ,Kasai nin sinirli ve kendinden emin tavrına hafif sırıtmıştı fakat sonradan Orochimarunun durumunu Kasai söyleyince yeniden morali bozulmuştu.Kasai Uchiha...şimdi söyleyeceklerim aramızda kalmalı.Orochimarunun sevinmesinin nedenini anlayabiliyorum çünkü seni ısırarak Sharinganını elde etmek istiyor böylece dünyanın hakimi olabilecek.Bu süre yaklaşık 3 yıl sürecek.Bu süre zarfında Orochimaruyu ortadan kaldıramassan öleceksin.Ve bu dakikadan sonra senin bütün Chuuninlerden daha güçlü ve daha dayanıklı olman gerekir.Orochimaru Köye her saldırısında seni koz olarak kullanacaktır.Oyüzden en güçlü sen olmalsıın ki Orochimaru nun bu kozunu ortadan kaldırabilelim...dedi ve onun vereceği tepkiyi merakla beklemeye başladı.Bunları duymak için yaşı çok gençti fakat ne kadar erken öğrenirse onun için daha iyi olacaktı.....
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:12 pm

Kasai duyduklarından sonra oldukca şaşırmıştı ama olanlar karşısında bunlar normal şeylerdi yinede bu saldırılar ona biraz endişe etmesini sağlamıştı.Hokage'ye ciddi bir şekilde "sharinganın o kadar güçlü olduğundan haberim yoktu,clanım katledildi bildiğiniz gibi o yüzden kendimi eğiterek geldim buralar ayrıca Sharingan hakkında bazı bilgiler alabilirsem bunları Orochimaru karşısında kullanacağıma emin olabilirsin tek bildiği göz bebeğimin etrafında açtığımda iki tane virgülümsü şeyin bulunması onun dışında birde şuanki özelliğini kullanabiliyorum kopyalama ve geleceği görme(yavaşlatma) gibi şeyler...Bunların ilerisi varmı acaba???" dedi ve biraz durup devam etti "orochimaru'yu öldürmem gerekiyor, bu görevde tek başımamıyım" dedi
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:25 pm

Hokage ,Bu genç adamın bu kadar cool olmasına çok şaşırmıştı.Sharingan hakkında şeyler sorucağını tahmin ediyordu.Kasai nin sorularını cevaplamaya başladı.Görevde hiçbir zaman yalnız değilsin! Konoha küçük geninleri korumak için hayatını riske atan ninjaları yalnız bırakmazz!!Sharingan ve Orochimaruya gelince,Sharingan ın bir atlayabileceğin 2 seviyesi daha var...Sharingan ın bir üst seviyesine atlarsan gözün üç virgül halini alıyor ve Kopyalama tekniklerini daha iyi yapabiliyor saldırıları daha iyi karşılayabiliyorsun.Rakibin hafızasını da okuyabilme özelliğin olabiliyor.Ve Sharingan ın en üst seviyesi olan Mangekyou Sharingan seviyesi var.Bu seviyede Çok tehlikeli jutsular yapabiliyorsun.Rakibini Başka bir boyuta ışınlıyor veya kendi dünyanda hapsedip onu öldürebiliyorsun.Bu seviyeye geçmek için çok güçlü bir ninja olmak gerekiyor tabiki..Orochimaru da Mangekyou Sharingan ın gücünü yani Sharingan ın tüm marifetlerini ele geçirmek istiyor.... dedi ve ona doğru aptal aptal bakmaya başladı.....
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:30 pm

Kasai hafifce gülümseyerek Hokage'ye döndü ve "benim sanırım çalışmam gerekiyor ama o sırada yapmamı istediğiniz bir görev veya herhangi birşey varmı???" dedi
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:36 pm

Hokage biraz düşündü.Şimdi Köyde bazı saldırılara maruz kalacağını tahmin edebiliyordu.Ona doğru dönerek Sunadaki Jounin ve Chuunin eksikliğinden dolayı Etraftaki Missing-ninleri temizlemen gerekiyor genellikle çöl bölgesinde dolanıyorlar.Yanına 2 Chuunin daha alarak yola çık Kasai...İyi şanslar!!Kendine dikkat et ,çıkabilirsin!! dedi ve ona doğru bakmaya başladı.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:37 pm

Kasai bir kez daha gülümsedi ve kapıdan tam çıkarken "Sharingan hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim" dedikten sonra kapıyı kapatıp oradan ayrıldı.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:40 pm

Onibu hokage ofisine ulaşmıştı.Kapıyı çalıp içeri girdi."Sayın Hokagem!Sizinle bir konuyu konuşmak istiyorum.Biraz önce beni güvenlik önlemlerini artırmamı söylemiştiniz ve daha sonra sınırda diğerlerini denetlememi söylemiştiniz.Fakat oradaki chuuninnler pek hoş karşılamadı.Belki chuunin olmadığım içindir.Yani bu göreve layık olmadığımı düşünüyorum.Chuunin sınavını kaçırmasaydım yada chuunin olabilseydim..." dedi ve hokagenin cevabını beklemeye başladı.
Katsumoto Ono
Mİssing-nin
Mİssing-nin
Katsumoto Ono

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:46 pm

Hokage ,Onibuya dönerek Onibu...dışarı çık!! dedi ve Chuuninlerin görevlerini yaptıklarını biliyordu.Onibu sadece Chuuninliğe bedavadan girmek için kurnazlık yapıyordu.Bugün gerçekten çok yorulmuştu.Eve gidip bir an önce dinlenmesi lazımdı ....
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:55 pm

Onibu içinden "Konohaya lanet olsun!" dedi kendi kendine."Sayın hokagem muhtemelen benim chuunin olmak istediğimi düşündünüz fakat öyle bir amacım yok ben orada kaldıkça canımın tehlikede olduğunu düşünüyorum daha hokage beni denetim için sizin başınıza gönderdi deyince burnumu kırıyorlarsa...Neyse size bir şey anlatmak anlamsız!" dedi çıkarken somurtarak dışarı çıktı.
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 7:09 pm

Kasai görevden sonra kendini pek iyi hissetmiyordu çünkü çok kolay ve kısa bir zamanda bitmişti.Son görevinden sonra arkadaşlarıyla uzun zamandır görüşmemesine rağmen ne olursa olsun görevinin uzun sürmesini ve orada daha çok bilgiler öğrenmek istiyordu.Sonunda gizli yaprak köyüne girmişti kapıdan geçerken hiç bekletimeden kapının açılmasına sevinmişti.İçeriye doğru ilerlerken çantasından gelen bazı demirlerin sesini örtmek içinde onların hepsini kıyfetlerinin arasına yerleştirmişti.Hokage binasına yaklaştığında her zamanki gibi birçok kız onun peşinden yürüyordu ve gülüşüyordular.Kasai binanın içine girerken kızlara ters bir şekilde baktı bu tür şeylerle uğraşacak türde birisi değildi.Kapıdaki chuuninler o yaklaştığında tanıdıkları için gülümseyerek selam verdiler,Kasai hokagenin ofisine sonunda girebilmişti "görevim bitti hokage-sama" dedi
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Hokage Binası Empty
MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 2:36 pm

Hokage Karşısında bir andak Kasai'Yi görünce inanılmaz şaşırmıştı.Uzun süre salak salak kasai'ye baktı."Ş.şşey yani bu kadar kısa süre beklemiyorudum kasai"dedi şaşkınlığını gizliyemiyordu."Tamam Gidebilirsin"dedi.Daha sonra arkasında döndü konuşmasına izin vermeden."Haa unutmadan adamıda bırak" dedi salakca gülümseyerek...

Hokage Binası
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki