Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hokage Binası

+3
Uchiha Onibu
Tanshin Ryokouka
Uchiha Kasai
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Kenji Kaguya
Chuunin
Chuunin
Kenji Kaguya

Hokage Binası - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Tsunade...   Hokage Binası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 5:56 pm

Tak Tak Tak... Kenji kapıyı bir kaç kere çaldıktan sonra içiriye girer...Leydi Tsunade sizinle görüşmek istediğim çok önemli bir konu var! Eğer musade ederseniz sizinle paylaşmak istiyorum, Hayat ve mat meselesi haline geldi artık benim için... Kenjinin meraklı bakışları Tsunadeyi baştan aşağa suzdu. Gerçektende istediğini bulma umudu ile buraya gelmişti ve amaclarına ulaşmaya sadece bir adım kalmıştı.

[Umarım Hokage Tsunadedir, çunku bu belirsizliğe bir son vermenin gerektiğini duşunuyorum]
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 6:31 pm

Kasai hiç yüzündeki ifadeyi bile değiştirmeden kapıya doğru yönelmişti "sağolun tsunade-sama" dedi ve oradan kapıyı açarak ayrıldı
http://naruto.rpgwars.org
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 01, 2008 10:18 pm

Tanshin odanın kapısını ürkekçe çalarak açıp içeri girmişti.O bir Jinchuuriki ve akatsuki onun peşine düşebilirdi.Bu yüzden kendisini çok geliştirmesi gerekiyordu.Kendini ve çevresindekileri korumak için.Hafifçe kafasını kaldırıp tsunada-samaya bakan tanshin

"Tsunada sama sizden birşey istemek için gelmiştim...Ben..ben bir egitmen istiyorum tsunade sama.Kendimi ve etrafımdakileri korumak için.İyi bir ninjutsu ustası olmak istiyorum.Bunun için bana yardım edebilirmisiniz efendim" dedi ürkekçe.
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 3:43 pm

Dm:Tsunade seni süzdükten sonra "bu konuda yapabileceğim bir şey yok git ara" dedi ve seni gönderdi....
Tanshin Ryokouka
Genin
Genin
Tanshin Ryokouka

MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 7:35 pm

Tanshin hokageye biraz kızgınca bakıp "Peki" deyip odadan çıktı. Sad
Shun Yamaguchi
Chuunin
Chuunin
Shun Yamaguchi

MesajKonu: Geri: Hokage Binası   Hokage Binası - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 11:24 pm

Shun köye yni dönmüştü ve ilk işinin Tsunade-sama yı görmek olduğunu düşünmüştü.Shun hemen buraya geldi ve kapıyı çalıp içeri girdi.Shun girdiği gibi sırttı ve "Ben döndüm efendiiim!" diye bağırdı.Sonra da Tsunade nin yanındaki Shizune yi süzmeye başladı.

Hokage Binası
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2