Naruto Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Rpg

Naruto Rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seppen İle Yemek

+4
Uchiha Kasai
Seppen Shinguru
Zanshi HeduaN
Uchiha Onibu
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 7:34 pm

out:sanırım bunu başaran ilk erkeğim heduan hariç Twisted Evil
in:Onibu Seppeni buraya getirmişti."2 Adet Büyük porsiyon Ramen lütfen!" dedi garsona.Sonra Seppenin oturacağı sandalyeyi çekti.Onu yerine oturtup kendi yerine geçti."eee buradan sonra sana kendi pul koleksiyonumu gösteririm artık!" dedi gülerek.Sonra "Yav senin uchihalara neden özel bir ilgin var?" diye sordu.
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 7:38 pm

out: evet üle oluyor vede ona kendi ellerimle yediyorum hhııhhh Laughing
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 7:56 pm

seppen yan yan bakarak,
'huh pul koleksiyonumu' diye mırıldandı fakat onibu sözlerine devam edince aldırmama kadarı aldı,

'çünkü onlar mükemmel' diye yine tiz sesiyle başladı, 'güneş ışıklarının üstlerinde oynadığı kuzgun karası saçları, bebeği bile belli olmayan gece karanlığı gözler' seppen iyice moda girerek sandalyenin üstüne çıkıp elleri yanaklarında son derece dramatik bir ses tonuyla devam ederek,
'heran gelip ona dokunmamı bekleyen kusursuz bir cilt, ve gülümsemeleri diş macumu reklamlarından çıkmış gibi ama öyle nadirdirki görmek o gülümsemeyi, yüzlerindeki herzamanki klasik hmph bakışı' yüzüne o şekli verip tek ayağını masaya atarak,
've tabi omuzları, geniş güçlü omuzları, tıpkı elleri gibi arasına girip kaybolmak için yaratılmışçasına, onlar kutsal, inanılmıcak derecede harikalar kimin onlara özel ilgisi olmazki' gözleri parlayarak elini yumruk yapıp çekerek karşısındaki korkmuş gözlerle bakan çocuğa baktı
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 8:40 pm

"ŞAka yapmıştım!" dedi Onibu.Sonra Uchihalar hakkında söylediklerini dinledi.Sonra ekledi "Bir uchiha duruyor karşında!Ne yapmak istiyorsan yap!Bu fırsat eline bir daha geçmez!" dedi gülerek.Sonra utanarak "Şşşşşeyy bunu şimdi söylüyorum çünkü daha sonra söyleyememekten korkuyorum.Şeyyy ben senden hoşlanmaya başladım.Sanırım ilk görüşte hoşlanmak dedikleri şey bu..." dedi.Kıpkırmızı olmuşdu.Başı öne eğikti
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 8:55 pm

seppen çocuğa baktı insanlara yanlış düşünceler veriom diye düşünerek masanın çocuğa yakın kısmına dizleri üstüne oturup gülümseyerek çocuğun kafasını göğsüne yaslıyarak,
'aww çok tatlısın' kafasını bırakıp yüzünü vauçları içine alarak,
'ama ne yazıkki ilgilendiğim sadece iki uchiha var gerisine bakmala yetinicem' diye gülümseyerek masadan inip yerine oturdu, sonunda masanın boşaldığını gören Aya ramenleri önlerine koyup gerisin geri uzaklaştığında seppen gülümseyerek,
'asma suratını tıpta bi çaresi yok ama zamanla geçicektir hoşlaşman güven bana' çubukları alıp,
'itadakimas~u' diye kasenin içine daldırdı.

En son Seppen Shinguru tarafından Paz Nis. 27, 2008 8:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 8:58 pm

rp out: koptum ya Laughing Laughing Laughing Laughing lol! lol!
http://naruto.rpgwars.org
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:04 pm

Onibu gülerek "Sadece şansımı denemişdim!Asıl sen üzülme benimle yapamazdın biz ayrı dünyaların insanıyız cicim!Şimdi kendini ramenin içine daldırarak üzüntünü saklama!" dedi gülerek.Aslında biraz garip bi duyguydu bu.Zaten ilerde başına dert olurdu bu kızın kıskançlığı.Sonra "Ayrıca o saksıkenin neresini seviyosunuz anlamadım!" dedi.Bu esnada rameni bitmişti.Kasaya gitti ve hesabı ödedi meteliği kalmamıştı.Sonra tekrar yerine oturdu...
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:06 pm

out:tripp atıyor hehehe
Justin G. Archman
Chuunin
Chuunin
Justin G. Archman

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:08 pm

Like a Star @ heaven Exclamation Sleep Basketball jocolor Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol! out:aqLıcam şimdi gülmekten lol! lol! lol! lol!
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:10 pm

out: lol! lol! lol! lol! lol! ne bu ya komedi show gibi devam devam lol! lol!
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:13 pm

out:seppen çıkmasaydı yapardık daa afro Laughing Laughing
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:15 pm

"Neyse ben gideyim ağlarsın mağlarsın kadınların ağlamalarını hiç çekemem.Şimdi depresyona falan girersin sen.Ama sakın ola saçlarını kesme eğer kesersen bildiğim bi kuaför var dur adresini yazayım da orada kestir süper modeller yapıyorlar!" dedi ve Seppen'in önüne bir kart bıraktı.Sonra "Hadi görüşürüz ben hesabı ödedim zaten!" dedi ve dükkandan çıktı.
Kenji Kaguya
Chuunin
Chuunin
Kenji Kaguya

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:22 pm

Dükkandan o sırada cıkmak üzere olan onibuyu uzaktan kısık gözlerle izlemekteydi Kenji. Kızla işi bitip dükkandan ayrılırkende yakınlarına sokulmuştu, Onibu perdeleri aralıyıp giderkende ona sertçe bir omuz attı Kenji. Onune baksana be şapşal çocuk.derken siniri yuzunden beli oluyordu. Kıyafetlerının ustune gıydıgı yenı Chuunin yeleği ise taptaze olduğu için çok janjanlı belli ediyordu kendisini.
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:28 pm

seppen gözlerini devirerek,
'neden ne zaman birini redetsem aynı tepkiyi almak zorundayımki' diye mırıldandı. 'nese yemek yapmaktan kurtuldum en azından yay' diye gülümseyip karta bakarak
'gaaa birde böylesine kalitesiz bir kuaför süper dedi bide ya' sonra kartı fırlatıp bir anda kahkahalarla gülmeye başlayan seppen 'en azından yaratılma amacına uygun davranıo' kalkıp çıkışa doğru yöneldi.

En son Seppen Shinguru tarafından Paz Nis. 27, 2008 9:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kenji Kaguya
Chuunin
Chuunin
Kenji Kaguya

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:31 pm

Out : Karışmassan sevınırım ama tabıkı senın tercihin, bu arada ben onubuya vurdum bı omuz rp ne eklemen yada duzeltmen gerekıcek... adamın cevap hakkını mı beklesek acaba ?
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:34 pm

RP dışı: pekim üle olsun nie istemiosun kemiğini anlamıom Rolling Eyes
Uchiha Kasai
Chuunin
Chuunin
Uchiha Kasai

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:36 pm

out: kenjin helal olsun aştın kendini Shocked
Junko Ririshii
Genin
Genin
Junko Ririshii

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:38 pm

o anda belirsiz bir yerden seppenin kafasına içi boşalmış plastik bir ramen kasesi geldi.
"kim bunu attı sen mi kemik-döken-chan" diye dişlerinin arasından konuştu ve gözlerinden ateş saçtı sonra arkasında bir rüzgar hissetti,kemik-döken-chan seppene arkasını işaret etti ve ciddi ifadeyle işine geri döndü. kız tam hız arkasını dönecekken turuncumsu bir saç dikkatini çekti ve yüzü şok ifadesi aldı.
"E ben gideyim artı-"derken ileri doğru bir adım atmaya çalıştı
"yok öyle yağma sep" diye soğuk bi' ses geldi "cep telefonu denilen birşeyin hidden villagelarda çekilmediği savunulabilir ama insan not bırakır di mi"
Seppen arkasını dönerek karşısında gözü seğiren Junkoya baktı,bir uchiha buldum beni yemeğe çıkardı şimdide eve gidiyordum kemikchana kemiğini vericektim gibi birşeyi söylerse uchiha-yemek ikilisi konusunda kesinlikle bir problem çıkabilirdi.
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:40 pm

Onibu Seppen'e "elektrik kafa!" lakaplı kuaförün adresini vermişti.Bir süre önce o kuaför Onibu'nunda saçlarını mahfetmişti.Bunları düşünürken bir omuz yedi.Çocuğun yüzüne baktığında onun bir KAguya olduğu anlaşılıyordu.Zaten Onibu daha önce onu görmüştü."Çelik ayna ne dersen sana!" dedi gülerek.Sonra cebinden bir kunai çıkardı ve yürümeye devam etti.
out:kenji abicim bu başlıkta değilde başka başlıkta yapalım konoha merkeze başlık aç sen geleyim ben cat
out:ne cep telefonu bee!
Kenji Kaguya
Chuunin
Chuunin
Kenji Kaguya

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:45 pm

Korkak... sadece bir korkak tamda bir uchihaya yaraşır şekilde... Onibunun aptalca sozlerıne karşılık verdikten sonra coktan chakrasını vucudunun gerken bölgelerinde toplamış vazıyette yuzunu dier tarafa cevirerek '' Senin gibi korkak tavuklar yüzünden bügün burda bukadar zorluk cekiyoruz, senin gibilerini eğiterek boş hayaller kurduranlara yazık, bacaksız velet.''
Junko Ririshii
Genin
Genin
Junko Ririshii

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:48 pm

out: onibu kuzenlerin arasına girme teknolojik ol biraz cep telefonu yok konohada farkındayım ama kağıt ve kalemden haberi olduğuna eminim seppenin ¬¬ bensiz yemek yedi ramencinin eve servisi de mi yok *gözlerikocamanlaşmışküçükköpekbakışı* ><"
Seppen Shinguru
Genin
Genin
Seppen Shinguru

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:51 pm

seppen yüzündeki tüm kanın çekildiğini hissederek junkoya sarıldı,
'junko-chan napeğ biliomusun hemen gitmem gereken bi yer var neden sonra konuşmuyoruz' diye gülümsedi 'beni öldürmiyeceğine emin olduğum bi yerde' diye mırıldadı. 'şey not bırakmak istedim ama' bi anda kafasını kapıdan gelen ses çevirerek kemichanın bağrışını duydu sonra bağırarak 'genelleme yapma genelleme yapma uchihaların hepsi korkak diil ya' diye seslendi junkoya dönüp,
'kavga çıkarçaklar mısır alalımmı' diye gülümsedi birazda olsa kızın sinirini yumuşatmaya çalışıyordu
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:53 pm

Onibu Kenji'nin sözlerini duyunca durdu.Başını sola çevirdi."Biliyormusun beni hiç rahatsız etmiyorsun!Aksine mutlu ediyorsun.Demekki önemli biriyim ki bir chuunin benimle uğraşıyor!" dedi.Sonra yürümeye devam etti...
Zanshi HeduaN
Chuunin
Chuunin
Zanshi HeduaN

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:53 pm

out: ahhh ben olucam varya görevden geliyom az kaldı sanırım Laughing kenjin devam devam adam cvp yazmıyor acayip korktu galba
Uchiha Onibu
Genin
Genin
Uchiha Onibu

Seppen İle Yemek Empty
MesajKonu: Geri: Seppen İle Yemek   Seppen İle Yemek Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:55 pm

out:korktuğum falan yok her zaman tartışmaya açığımdır.sadece ishalim ve midem bulanıyor silent

Seppen İle Yemek
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ufak Yemek
» Seppen Shinguru
» Seppen Shinguru